2026-08-28 11:47

Juozas Olekas Šiaurės ir Baltijos šalių kolegoms pabrėžė lyderystės svarbą remiant Ukrainą

Seimo pirmininkas Juozas Olekas Reikjavike vykusiame metiniame Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) parlamentų vadovų susitikime pabrėžė, kad NB8 šalys turi išlaikyti lyderystę remiant Ukrainą ir ieškoti būdų didinti politinę, ekonominę bei karinę paramą šaliai.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
google Sekite 15min Google
Juozas Olekas
Juozas Olekas / Roberto Riabovo / BNS nuotr.

„Esame bendraminčių grupė, kuriai parama Ukrainai yra vienas svarbiausių prioritetų. Esu tikras, kad visos NB8 šalys ir toliau ieškos būdų, kaip dar labiau padėti su agresoriumi kovojančiai Ukrainai, ypač artėjant dar vienai sunkiai žiemai“, – penktadienį išplatintame pranešime teigė J.Olekas.

„Mūsų šalys yra vienos didžiausių Ukrainos rėmėjų, todėl tikimės, kad ir kitos Europos valstybės, net ir esančios geografiškai toliau nuo karo, didins savo paramą“, – pridūrė jis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą