Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jūrų muziejų aplankė vagys

Apvogtas Jūrų muziejus.
„15min“ nuotr. / Apvogtas Jūrų muziejus.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vis aktyvėjančių ilgapirščių neišvengė ir Lietuvos jūrų muziejus.

Trečiadienį darbuotojai pastebėjo, kad lauko cirko arenoje nebėra keturių kolonėlių, kurių vertė 11 500 litų. Šioje arenoje trečiadieniais vyksta Šiaurės jūrų liūto pasirodymai, tad turto pasigesta prieš renginį.

„Buvo daug renginių savaitgalį, Tarptautinė muziejų diena, Baltijos jūros kiaulės diena ir štai kokią dovaną mums paruošė ilgapirščiai“, - apgailestavo Lietuvos jūrų muziejaus atstovė Nika Puteikienė.

Lietuvos jūrų muziejų saugo kameros, cirko arenoje jos nėra įrengtos, tačiau, anot N.Puteikienės, čia be kolonėlių nėra ką ir vogti. „O kolonėlės gi ne adata, niekada nepamanėme, kad gali dingti. Turėsime pasirūpinti apsauga ir čia“, - sakė atstove.

Po poros savaičių muziejuje vyks Tarptautinės vandenynų dienos minėjimas, kieme ketinama organizuoti žinių forumą. „Moksleiviams pasakosime apie Baltijos jūrą, pilkuosius ruonius, gaila, nebeturėsime, kaip pasigarsinti“, - sakė atstovė.

N.Puteikienė prisiminė, kad vagys muziejuje pasidarbuoti ketino prieš porą metų. Tuomet iš ekspozicijos norėta pasisavinti projektorių. Vagišiai buvo sulaikyti.

„Visko būna muziejuje. Kur turime senų laivų ekspoziciją lauke, einant Lietuvos jūrų muziejaus link, žiemą į laivą „Dubingiai“ buvo įsiropštę žvejai. Jie „pasišildė“ tam tikromis priemonėmis ir užmigo. Ryte mūsų sargai juos aptiko“, - prisiminusi neįprastą įvykį juokėsi N.Puteikienė. Dar vienas kurioziškas atvejis užfiksuotas prie seno laivo kūreno - čia rasta ne tik nuplėšta lenta, bet ir dantis.

N.Puteikienė juokėsi, kad atlikdamas darbą, ko gero, piktvalis slystelėjo ir liko be danties.

Komentarai
Temos Jūra, Muziejus
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min