TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

K.Komskis reikalauja Seimo pirmininkės atsiprašymo

Kęstas Komskis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Kęstas Komskis
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo narys, Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis kreipėsi į Seimo pirmininkę Ireną Degutienę prašydamas viešai paneigti jos praėjusią savaitę paskelbtus įtarimus dėl jo sąsajų su nusikalstama veika (kontrabanda) ir pripažinti paskleidus netiesą bei suklaidinus visuomenę.

K.Komskis savo rašte nurodo, kad jei Seimo pirmininkė to nepadarysianti, jis pasinaudosiąs teise įžeistą savo garbę ir orumą ginti visomis įstatymo numatytomis galimybėmis, teigiama išplatintame pranešime spaudai.

Kreipimesi į Seimo pirmininkę rašoma, kad pastaruoju metu žiniasklaida, įvairių tarnybų atstovai bei kai kurie Seimo nariai apie K.Komskio dalyvavimą darant baudžiamojo įstatymo uždraustą nusikalstamą veiką – kontrabandą – ir sąsajas su šią veiką vykdančiais asmenimis kalba remdamiesi svarbių komitetų pirmininkų A.Anušausko ir S.Šedbaro viešai išsakytomis užuominomis, tačiau ne faktais, ir Seimo pirmininkės paskelbtu kreipimusi į opoziciją, kuriame išreiškiamos abejonės dėl K.Komskio tinkamumo eiti Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininko pareigas. Kaip to priežastis Seimo pirmininkė nurodė būtent galimas K.Komskio sąsajas su minėta nusikalstama veika.

„Aš šią informaciją kategoriškai laikau neatininkančia tiesos, šmeižiančia ir įžeidžiančia mano garbę ir orumą. Siekdamas, kad būtų paneigtas viešojoje erdvėje skleidžiamas šmeižtas, kreipiausi į specialiųjų tarnybų vadovus prašydamas pateikti Jų vadovaujamų įstaigų turimą oficialią informaciją apie mano (ar mano šeimos narių) dalyvavimą darant nusikalstamą veiką (kontrabandą) ar sąsajas su šią nusikalstamą veiką darančiais asmenimis. Esu įsitikinęs, kad pastarosios jokių konkrečių faktų apie mane neturi. Remiuosi ir prieš pusmetį gautu leidimu dirbti su įslaptinta informacija. Jūs žinote, kad jis išduodamas tik įvykdžius atitinkamų institucijų patikras“, – savo kreipimesi į Seimo pirmininkę I.Degutienę dėsto K.Komskis.

Seimo narys atkreipia dėmesį, jog savo pasitikėjimą juo oficialiai pareiškė visos opozicinės Seimo frakcijos. O Seimo pirmininkę ateityje kviečia nesivelti į nešvarius politikavimus, bandant nepagrįstai kaltinti vienus ar kitus Seimo narius ar politines partijas, nes toks elgesys esą nedaro garbės nei Seimo pirmininkei, nei Seimui kaip institucijai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min