Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

K.Komskis skųs kolegą K.Masiulį Seimo Etikos komisijai

Kęstas Komskis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Kęstas Komskis
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Kęstas Komskis kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją dėl Seimo nario Kęstučio Masiulio elgesio, teigiama Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ išplatintame pranešime spaudai.

Pastarasis vakar viešai pakomentavo Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos svarstomą klausimą, susijusį su pačiu K.Komskiu. Seimo narys prašo Etikos ir procedūrų komisijos nustatyti, ar K.Masiulis komentuodamas ir skelbdamas savo nuomonę viešai, komisijai dar nepradėjus svarstyti ir nepateikus išvadų, pasielgė etiškai ir ar tai nebuvo galimas spaudimas sprendimui.

„Dėl vis besikartojančių Seimo pirmininkės I.Degutienės komentarų apie mano neva sąsajas su kontrabanda ir netinkamumu eiti Antikorpucijos komisijos pirmininko pareigas, svarstau galimybę kreiptis ir į J.Sabatausko vadovaujamą Seimo laikinąją tyrimo komisiją dėl neteisėto politikų poveikio teisėsaugos institucijoms. Tikiuosi, kad ši komisija nustatys, ar toks nuolatinis viešas  Seimo pirmininkės nuomonės išsakymas nedaro spaudimo teisėtvarkai, kuri pirmiausia pati turėtų baigti tyrimus ir pateikti išvadas, o ne atvirkščiai, politikai pakalba apie tuos, kurie jiems kliudo, apšmeižia, ragina trauktis, o teisėtvarka tuo vadovaujasi.  Manau, taip būti negali“, – išsakė savo nuomonę K.Komskis.

Seimo nario nuomone, besikartojantis puolimas tėra akivaizdus ketinimas susidoroti dėl tam tikrų jo, kaip Antikorupcijos komisijos pirmininko, veiksmų ir sprendimų, tiesiogiai susijusių su konservatoriais ar jiems palankiais asmenimis. „Nemanau, kad dėl siekio intensyvinti kovą su korupcija derėtų atstatydinti komisijos pirmininką. Juo labiau kai pati Seimo pirmininkė ragina imtis rimtesnių priemonių korupcijos apraiškoms naikinti“, – teigė K.Komskis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min