Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

K.Glavecką infarktas pakirto Aliaskoje

Anot K.Glavecko – prieš NT mokestį bus lygūs ir prezidentas, ir pensininkas.
Martyno Vizbelio/Scanpix nuotr. / K.Glaveckas
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį pranešta, kad Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininką Kęstutį Glavecką per atostogas ištiko infarktas. Nors politiko artimieji slepia, kur tai atsitiko. „Lietuvos rytas“ sužinojo – tolimoje Aliaskoje.

Pasibaigus Seimo sesijai parlamentaras į šią atšiaurią JAV valstiją su draugais išvyko pramogauti, rašo dienraštis  „Lietuvos rytas“. Šioje valstijoje, kurią aktyviam poilsiui renkasi patyrę medžiotojai ir žvejai, K.Glaveckas yra lankęsis ir prieš keletą metų. Parlamentaras blogai pasijuto praėjusios savaitės pabaigoje – antrąją kelionės dieną.

K.Glaveckas buvo paguldytas į ligoninę ir skubiai operuotas. Nei  K.Glavecko sutuoktinė parlamentarė Rūta Rutkelytė, nei duktė Ramunė Petrauskienė nenorėjo atskleisti daugiau nelaimės aplinkybių. Tačiau paklausta, ar K.Glaveckas gydomas Jungtinėse Amerikos Valstijose, parlamentarė nepaneigė.

Medikai kol kas neprognozuoja, kiek gali užtrukti K.Glavecko gydymas ir kada jis gali grįžti į Lietuvą. Jos kolegos Seime prasitarė, kad R.Rutkelytė dar nėra apsisprendusi, ar skubėti pas vyrą, ar Lietuvoje palaukti žinių apie jo sveikatos būklę.

Apie sutuoktinio sveikatos būklę ją telefonu informuoja ne tik medikai, bet ir su K.Glavecku keliavę draugai.  Nepatvirtintais duomenimis, tarp jų yra ir bendrovės „Audėjas“ generalinis direktorius Jonas Karčiauskas.

K.Glavecko kolegos stebėjosi, jog daug svorio numetusį, nuolat sportavusį ir sveikata nesiskundusį politiką ištiko infarktas. Seimo Liberalų sąjūdžio frakcijos nariai svarstė, kad profesoriaus sveikata galėjo sušlubuoti dėl didžiulės įtampos ir naktinių darbų per užsitęsusią pastarąją Seimo sesiją. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min