Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

K.Prunskienė jau surinko reikiamą kiekį parašų

Kazimira Danutė Prunskienė
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Kazimira Danutė Prunskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Nepriklausomybės akto signatarės prof. Kazimieros Prunskienės pasiryžimą siekti prezidentės posto jau palaikė gerokai virš 25 tūkstančių Lietuvos piliečių. Surinktus parašus bei visus kitus kandidato registracijai reikalingus dokumentus K. Prunskienė Vyriausiajai rinkimų komisijai įteiks poryt – ketvirtadienį, teigiama išplatintame pranešime.

„Pretendentų lenktynės – kuris greičiau surinks reikiamą skaičių, pasirodė keistokai. Nekėlėme sau tikslo būtų pirmieji, nes tai neturi jokios reikšmės. Ramiai, bet užtikrintai rinkome parašus ir nepasidavėme viešumoje sklandžiusiai rungtyniavimo atmosferai. Pasinaudojome ankstesniuose Prezidento rinkimuose įgyta patirtimi, todėl, galbūt labiau nei naujokai, prioritetą skyrėme kokybei, o ne skubėjimui – atidžiai žiūrėjome, jog teisingai būtų užpildyti duomenys“, – teigė politikė, kartą jau buvusi labai arti pergalės – 2004 metais prof. K.Prunskienę ir laimėtoją Valdą Adamkų antrame ture teskyrė keli procentai rinkėjų balsų.

Politikės teigimu, iki ketvirtadienio popietės parašų bus surinkta dar daugiau, kadangi procesas nepasibaigęs – lapai su parašais į Vilnių keliauja iš visos Lietuvos. „Galbūt kažkas turėjo lūkesčių, kad parašų man nepavyks surinkti, deja, oponentams teks nusivilti – aš tikrai dalyvausiu Prezidento rinkimuose. Man pačiai abejonių dėl parašų rinkimo sėkmės nė karto nebuvo kilę, nes jaučiu platų žmonių palaikymą. Parašus renkantys asmenys girdi jų lūkesčius turėti kompetentingą Prezidentą, kuris nebūtų tik simbolinė figūra, o ryžtingai Konstitucijos suteiktais svertais spręstų šalies problemas principingame dialoge su Seimu ir Vyriausybe“, – kalbėjo K.Prunskienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min