Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 21d. 13:21

Ką daryti, jeigu pagrobė jūsų automobilį?

Vairuotojas
Photos.com nuotr. / Vairuotojas

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai skelbia nuožmią kovą transporto priemonių vagims ir pateikia gyventojams keletą patarimų, kurie, tikėtina, padės nepasimesti patekus į nemalonią situaciją, teigiama išplatintame pranešime.

Tad ką reikėtų daryti, jeigu pagrobė jūsų automobilį?
Pirmiausia nedelsdami skambinkite policijai tel. 112. „Karštais“ pėdsakais pradėję automobilio paiešką, turėsime daugiau galimybių grąžinti jį jums. Gavus pranešimą apie automobilio dingimą, specialiuoju radijo ryšio kanalu iškart informuojami mieste dirbantys policijos pareigūnai, taip pat Lietuvos policijos padaliniai, Valstybės sienos apsaugos tarnyba.
Būkite budrūs. Tikėtina, kad sulauksite nepažįstamų asmenų skambučių, kurie už automobilio sugrąžinimą gali reikalauti iš Jūsų atitinkamo atlygio. Jeigu taip nutiktų, skambinkite šiais telefonais: (8 315) 55 625, (8 315) 55 629, (8 315) 55 623 arba 112.
Nedelsdami veikite. Tikėtina, kad pagrobtą automobilį vagys bandys išardyti dalimis ir parduoti kuriame nors automobilių turguje ar kitose vietose, prekiaujačiose naudotomis detalėmis. Jei tik turite galimybę, apsilankykite tose vietose, nes Jūs ypač gerai žinote atskirų savo automobilio detalių požymius. Paprašykite ir savo kitur gyvenančių draugų ir giminaičių pagalbos. Perskaitykite skelbimus laikraščiuose. Yra tikimybės, kad ir ten galite rasti informacijos apie pagrobtą automobilį.
Jeigu radote savo automobilį ar atskiras jo dalis, apie tai nedelsdami praneškite policijai minėtais telefonais. Atminkite, kad kiekvienas rastas ar nustatytas įkaltis gali būti lemiamas tiriant nusikaltimą.
Jūs nesuteiksite vagims progų kėsintis, jeigu įsirengsite automobilyje patikimą signalizaciją bei kitas apsaugos sistemas. Nė sekundės nepalikite nerakinto automobilio, nestokite pavežti įtartinų pakeleivių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min