Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
09 18

Tikrasis naujo parlamentaro M.Skamarako veidas: partnerystės nepalaikys, su mokesčių reforma nesusipažino

„Aktyvus sportininkas ir pedagogas“ – taip būtų galima apibūdinti pirmalaikius rinkimus Raseinių–Kėdainių vienmandatėje apygardoje laimėjusį socialdemokratą Matą Skamaraką. Tačiau greičiausiai tai nepakankamai charakterizuotų naujai iškeptą Seimo narį, kuris tikrą savo veidą pademonstravo dar prieš rinkimus vykusiuose debatuose.
Partnerystės įstatymas
Matas Skamarakas

15min primena, kad 35-erių socialdemokratas M.Skamarakas, nurungęs buvusį Raseinių merą, konservatorių Andrių Bautronį, triumfavo savaitgalį vykusiuose pirmalaikiuose rinkimuose į Seimą.

Ariogališkis turi du aukštuosius – lengvosios atletikos ir fitneso trenerio bei viešojo valdymo, yra dirbęs kūno kultūros mokytoju, treneriu. Taip būtų galima jį charakterizuoti žiūrint į biografiją.

Vis dėlto politikas, dabartinis Raseinių vicemeras, dar prieš rinkimus į Seimą atskleidė savo tikrą veidą nepriklausomos politikos stebėsenos platformos „Žinau, ką renku“ organizuotuose debatuose.

Juose M.Skamarakas kategoriškai pasisakė partnerystės klausimu, taip pat leido suprasti, kad eidamas į Seimą nacionaliniais klausimais nelabai domėjosi.

„Yra tam tikros ribos“

Prieš pirmą rinkimų turą kandidatai buvo paklausti – palaikys ar nepalaikys Civilinės sąjungos įstatymo, kuriuo būtų įteisinta tos pačios lyties asmenų partnerystė, pataisas.

M.Skamarakas šiuo klausimu buvo kategoriškas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min