Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

„Kadencija paėjo“: seimūnas už valdiškus pinigus pirko profesionalią muzikinę įrangą, kompiuterius, išmanųjį laikrodį

Visuomenininkas Andrius Tapinas tęsia tyrimą, kaip Seimo nariai naudojo parlamentinei veiklai skirtus mokesčių mokėtojų pinigus. Jauniausias parlamentaras, Seimo Laisvės frakcijos atstovas Marius Matijošaitis, pasak „Skaidrinam“ iniciatoriaus, už mūsų pinigus leido sau viską: susipirko profesionalią muzikinę įrangą, kelis nešiojamuosius kompiuterius, išmanųjį laikrodį, naujausio modelio „Samsung“ telefoną ir kt.
Marius Matijošaitis
Marius Matijošaitis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Projektui „Skaidrinam“ analizuojant Seimo narių išlaidas, paskelbta, kad konservatorius energetikos ministras Dainius Kreivys penktadienį grąžino visas nuo 2021 metų pradžios gautas parlamentines lėšas.

Kaip pirmadienį feisbuke rašo A.Tapinas, girdimas burbėjimas, konservatoriai nėra patenkinti – „jeigu jau Kreivys grąžino beveik 20 000 eurų „realiai už nieką“, tai kaip mums čia reikės daryt“.

Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Dainius Kreivys
Irmanto Gelūno / BNS nuotr./Dainius Kreivys

Taip pat visuomenininkas pastebėjo, kad daugėja Seimo narių su keliolika mokėjimo kortelių arba turėjusių labai didelį apetitą technikai, prieš rugsėjį ataskaitose atsiranda mokyklinės prekės.

Dar vienas įdomus momentas, anot A.Tapino, yra 2023 metų lapkritis – tai paskutinė data, kai šios kadencijos Seimo nariai gali įsigyti įrangą už parlamentines lėšas ir pasilikti ją sau.

Paskutinėmis dienomis – naujausias telefonas

„Vienas leido sau tomis dienomis nestabdyti – „Lenovo“ „Legion Pro7“, galingiausias laptopas kompiuteriniams žaidimams daugiau kaip už 2600 eurų mūsų pinigų.

Bet mano favoritas yra Seimo narys, kuris tikrai leido sau viską už mūsų pinigus. Iš pradžių jis susipirko profesionalią muzikinę įrangą – kelis „Push2“ muzikinius pultus, „Audiofuse“ mikšerį, profesionalius mikrofonus ir dar kažkokią techniką. Kaip suprantu, tada jis grodavo naktimis Seimo viešbutyje ir neleisdavo miegoti ukrainietėms“, – socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė A.Tapinas.

Tada, kaip nurodo visuomenininkas, minėtas Seimo narys perėjo prie kitos technikos – pirko 2 „Macbook Air“ kompiuterius ir vieną „Lenovo“ nešiojamąjį kompiuterį, žaidimams ir ne žaidimams skirtas peles ir klaviatūrą, operatyvinę atmintį, SSD diską, „Galaxy watch“ laikrodį, JBL kolonėles, spausdintuvą, „Samsung“ projektorių, rankų darbo odinį dėklą „Macbookui“.

BNS nuotr. Andrius Tapinas
BNS nuotr. Andrius Tapinas

„Ir 2023 lapkritį, paskutinėm dienom – naujausią „Samsung“ „Galaxy Fold5“ telefoną už 2317 mūsų eurų.

Ir prie viso to dar kelerius metus nuomojosi kažkokią kompiuterinę įrangą iš „Varlės“ beveik už 500 eurų per mėnesį.

Ir 2023 metais tarsi reziumuodamas šituos pirkinius už mūsų pinigus nusipirko knygą „You are a Badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori“. Nusilenkite, Laisvės partija ir Seimo nary Marius Matijošaitis, ši kadencija jums paėjo. Tik, manau, kad teks grąžinti“, – rašė A.Tapinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius