Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 9d. 08:54

Kaip A.Baukutė „išmelžė“ bankomatą

Arūnas Valinskas ir Asta Baukutė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Arūnas Valinskas ir Asta Baukutė

Seimo narę Astą Baukutę pastaruoju metu persekioja skandalai, susiję su pinigais. Vyksta ikiteisminis tyrimas dėl neva fiktyviai įdarbinto padėjėjo algos pasisavinimo, kiti skandalai kilo išaiškėjus, kad ji nemokėjo mokesčių, o išsiskraustydama iš bendrabučio išlupo net elektros šakučių lizdus ir duris.

Portalas DELFI prisiminė, ir anksčiau A.Baukutė turėjo rūpesčių dėl svetimų pinigų.

2003-iųjų gruodį sostinėje, Naujojoje Vilnioje, į vieną bankomatą inkasatorius per klaidą į smulkesnių kupiūrų skyrių įdėjo kasetę su penkiskart didesnio nominalo banknotais. Kai klaida buvo pastebėta, „dosniuoju“ bankomatu jau buvo spėję pasinaudoti nemažai žmonių. Tarp jų ir A.Baukutė.

Tądien A.Baukutė „dosnųjį“ bankomatą „išmelžė“ iki galo: ėmė pinigus, kol išnaudojo kortelės dienos limitą. Iš viso ji paėmė apie 10 tūkst. litų. Banko duomenimis, tądien A.Baukutė bandė laimę su ta pačia kortele ir kituose bankomatuose.

Tačiau savo noru A.Baukutė pinigų grąžinti nepanoro. Banko atstovams teko kreiptis į tuometinį „Dviračio žynių“ prodiuserį Arūną Valisnką, kad šis įkalbėtų A.Baukutę pasielgti garbingai.

Pati parlamentarė portalui pripažino ėmusi ir grąžinusi pinigus. Tačiau nuo kitų atsakymų į klausimus išsisuko.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min