Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 31d. 10:56

Kaip Kaune bus vežamos šiukšlės pirmąją 2011 metų savaitę

Nuo spalio 1-osios visiems Kaune gyvenantiems privačių valdų savininkams, nesudariusiems sutarčių su „Kauno švara“, mokestis už buitinių atliekų išvežimą bus skaičiuojamas pagal buto bendrą plotą. Apie tai gyventojai įspėti oficialiais laiškais.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Bendrovė „Kauno švara“ informuoja privačių valdų savininkus, kurių atliekos vežamos kas antrą savaitę, kad ir 2011 metais buitinės (komunalinės) atliekos bus vežamos pagal specialų grafiką.

Bendrovė „Kauno švara“ informuoja privačių valdų savininkus, kurių atliekos vežamos kas antrą savaitę, kad ir 2011 metais buitinės (komunalinės) atliekos bus vežamos pagal specialų grafiką.

Pasak bendrovės atstovų, 2011 metų kalendoriai yra su skirtingomis versijomis – vienuose rašoma, jog pirmoji metų savaitė prasideda sausio 1 d., kituose – sausio 3 d.

„Kauno švara“ vadovaujasi ta kalendoriaus versija, kurioje nurodyta, kad 2011 metų pirmoji, nelyginė savaitė, prasideda sausio 3 d., antroji – lyginė savaitė skaičiuojama nuo sausio 10 d. Pirmasis metų ketvirtadienis yra pirmojoje metų savaitėje, taip pat pirmojoje savaitėje turi būti sausio 4 diena.

Pirmą savaitę parodo ir tai, jei sausio 1 diena yra pirmadienis, antradienis, trečiadienis ar ketvirtadienis. Jei sausio 1 d. yra penktadienis, šeštadienis ar sekmadienis – tai būtų 52 arba 53 savaitė“, – aiškina bendrovės atstovai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min