Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 3d. 07:36

Kaip generalinio prokuroro Dariaus Valio žmona vyro kritikus puolė

Darius Valys
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Darius Valys

Generaliniam prokurorui Dariui Valiui, regis, jau nepakanka Viešųjų ryšių skyriaus pastangų apginti jį nuo kritikos. Todėl su savo vyro kritikais grumiasi ir Jolanta Valienė.

Trečiadienį apie tai jau rašė žiniasklaida.

Manoma, kad būtent J.Valienė interneto platybėse ne tik į šuns dienas išdėjo jos vyrą kritikuojančius komentatorius, D.Valiui skersai kelio stojusius buvusius pavaldinius, bet ir sveikino prokuratūroje pradėtą valymą. Apie tai ketvirtadienį rašo „Lietuvos rytas“.

Prokuroro sutuoktinė internete rašė anonimiškai, bet paaiškėjo, kad komentarai buvo rašomi iš to paties IP adreso, kaip ir skelbimas apie parduodamą namą Naujojoje Akmenėje.

Ar galėjo būti, jog D.Valys nežinojo, kad žmona taip jautriai reaguoja į žiniasklaidos pranešimus apie prokuratūros ir jos vadovo darbą? O galbūt net pats prokuroras sutuoktinei diktavo, ką rašyti?

Ar apie nesutarimus tarp prokuratūros vadovybės, kai kurių prokurorų asmenines ir darbines savybes gerai informuota J.Valienė taip pat domisi ir jų tiriamomis bylomis bei gautomis žiniomis dalijasi su internautais?

Telefonu trečiadienį atsiliepęs D.Valys „Lietuvos rytui” pareiškė posėdžiaujantis ir todėl negalįs kalbėti.

Iki darbo dienos pabaigos jis taip pat nerado laiko atsakyti į raštu pateiktus minėtus klausimus apie žmonos aktyvumą ginant prokuratūros ir jos vadovo garbę.

Klausimus prokurorui perdavusi Viešųjų ryšių skyriaus darbuotoja Rita Stundienė aiškino, kad D.Valys dėl pasitarimų gausos neturėjo galimybių į juos atsakyti: „Bet kai rytą jam apžvelgiau spaudą, supratau, kad žinia apie žmonos komentarus jam irgi buvo naujiena. Supratau, kad jis apie tai nežinojo. Jis buvo nustebęs.”

Prokuratūros atstovė taip pat svarstė, kad kiekvienas turi teisę galvoti, ką nori, ir rašyti tai internete.

„Bet tai mano nuomonė. Ką apie tai mano generalinis prokuroras, nežinau. Prokuroras – viešas asmuo ir jam taikomi gerokai aukštesni reikalavimai. Nemanau, kad jis darytų tai, kas gali pakenkti jo reputacijai. Nes tokie dalykai anksčiau ar vėliau juk išaiškėtų”, – dėstė R.Stundienė.

Bet valdininkė buvo linkusi pateisinti internete išsiliejusią generalinio prokuroro žmoną: „Aš ją suprantu. Artimam žmogui skauda matant, kad vyras puolamas nepagrįstai. Galbūt taip ji nori pareikšti palaikymą.”

Atskleidė prokuratūros virtuvę

Itin smarkiai internete buvo užsipultas vos pusmetį D.Valio pavaduotoju dirbęs Tomas Staniulis.

Teigiama, kad pirmas atsiliepimas į žinią apie jo pasitraukimą parašytas iš generalinio prokuroro šeimos kompiuterio. Šiame komentare buvusiam pavaduotojui pažertas ne vienas aštrus epitetas: „Juk pats Staniulis daug ką darė slėpdamas nuo Valio ir jį pakišinėdamas. Kodėl žiniasklaida jį gina, todėl, kad Kaunas?

Gėda Staniuliui, juk apie jį nuomonė kaip apie vėplį, tik kaip labai didelį užnugarį turintį. Pakišo tyliai Valį ir dar apsimelavo. Staniulio tokia taktika. Jis kažkam naudingas.”

Interneto komentatorei ar komentatoriui užkliuvo ir pateikta oficiali T.Staniulio pasitraukimo priežastis – dėl asmeninių priežasčių. „Gal anksčiau reikėjo šeima rūpintis? Kaži kodėl Valys su Raulušaičiu (kitas generalinio prokuroro pavaduotojas. – Red.) nesirūpina, juk dirba irgi labai ilgas valandas ir inicijuoja daug veiksmų, o ne kaip Staniulis kampe klausosi, inkščia.

Jei esi be nuomonės, nėra ko į vadovus eiti. Pakišo kiaulę ir apdergė Generalinę prokuratūrą”, – buvo liejama anoniminė nuoskauda.

Krepšininko draugė kritikavo klubą

Kad moterys neabejingos savo mylimų vyrų veiklai, – ne naujiena. „Žalgirio” krepšininko Martyno Pociaus draugė amerikietė Tara Davison praėjusiais metais internete pažėrė kandžių komentarų Kauno klubui. Socialiniame tinkle „Twitter” svarstydama apie iš „Žalgirio” pabėgusį M.Begičių Tara parašė: „Mirza yra geras vyrukas ir, kaip pasirodė, kol kas vienintelis toks gudrus, kuris sugebėjo laiku pabėgti iš to cirko.” Prieš Eurolygos rungtynes su Valensijos „Power Electronics” (Ispanija) krepšininko išrinktoji savo požiūrį į komandą pakomentavo trimis žodžiais: „Žalgiris” mane užkniso.”

T.Davison piktinosi žalgiriečiais, išvadino juos savanaudžiais, kurie nesidalija kamuoliu aikštėje.

Dėl šių pastabų amerikietė sulaukė „Žalgirio” komandos gerbėjų nepasitenkinimo. Po aštraus komentaro apie cirką ji paskubėjo ištrinti savo mintis, o vėliau visai panaikino profilį socialiniame tinkle.
 

Temos: 1 Darius Valys
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min