Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 30d. 09:50

Kaip Kauno zoologijos sodas panaudotų choro laimėtus pinigus

„Chorų karų“ finalas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / „Chorų karų“ finalas

Raigardo Tautkaus vadovaujamas choras padovanojo kauniečiams ne tik pergalę „Chorų karuose“.

Balsingų merginų ir vyrukų chorą šiam projektui subūręs R.Tautkus pažadėjo pergalės atveju laimėtojams skirtą prizą – 25 tūkst. Lt padovanoti Lietuvos zoologijos sodo liūtams.

Kaip žinią apie choro pergalę sutiko Zoologijos sodo direktorius Vaclovas Dumčius ir kaip ketina panaudoti lyg iš dangaus nugriuvusią dovaną? Apie tai rašo „Kauno diena“.

„Chorų karų“ nugalėtojai savo piniginį prizą skiria Lietuvos įvairioms zoologijos sodo reikmėms tenkinti. Vadinasi, šiomis dienomis tarsiuosi su visų Zoologijos sodo skyrių vadovais, kur labiausiai reikalinga parama ir kokius darbus reiktų už dovanotus pinigus atlikti“, – aiškino V.Dumčius.

Paklaustas, kaip pasikeistų liūtų gyvenimo sąlygos, jei R.Tautkaus choras iš tiesų būtų savo piniginį laimėjimą skyręs vien liūtams, Zoologijos sodo direktorius susimąstė. Mat pernai liūtų buveinė buvo gerai sutvarkyta.

„Tačiau tuo atveju, jei turėtume visus  pinigus skirti vien liūtų gyvenimo sąlygoms gerinti, tai, manau, priekinės voljero sienos metalines grotas pakeistume specialiu stiklu, dar labiau pagerintume liūtų namelius, nors šiaip jiems nieko netrūksta.“, – teigė  direktorius, vis neužmiršdamas padėkoti R.Tautkaus chorui už kilnų sumanymą.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min