Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip taikdarys Gražulis Antaną supykdė

Antanas Nedzinskas
LNK nuotr. / Antanas Nedzinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Tautos prisikėlimo partijos frakcijos narys Antanas Nedzinskas, supykęs ant kito seimūno, „tvarkiečio“ Petro Gražulio, kreipėsi į Etikos ir procedūrų komisiją. „Prisikėlėlis“ Antanas pasiskundė, kad P.Gražulis išrašė leidimą į Seimą jo buvusiam tetos vyrui Justinui Beleškai.

Dzūkas J.Beleška į Seimą atvyko norėdamas aplankyti savo žemietį A.Nezinską ir su juo susitaikyti.

Portalas 15min.lt primena, jog buvęs tetėnas J.Beleška po Seimo rinkimų viešai kalbėjo, kad Antanas esą jam skolingas 10 tūkst. litų, kuriuos neva buvo davęs rinkimų kampanijai. A.Nedzinskas po tokių pareiškimų pasijuto apšmeižtas ir kreipėsi į Alytaus policiją.

O kad visai Lietuvai būtų parodę, kaip Antanas savo buvusiam giminaičiui atleido, tai juk tikrai būtų gražu prieš rinkėjus, – svajojo Petras Gražulis.Gal dėl to kreipimosi, gal dėl kitų priežasčių dzūkelio J.Beleškos sąžinė prabilo. Žmogus įsimetė lašinių ir atvažiavo į Vilnių taikytis su Antanu.

Antano širdis nesuminkštėjo

Kadangi į Seimą net su pilnu krepšiu lašinių taip lengvai nepateksi, leidimą J.Beleškai išrašė P.Gražulis. O televizija visai Lietuvai parodė, kaip ekstetėnas, atėjęs į Antano kabinetą,  ir lašiniais, ir graudžiais atsiprašymais bandė suminkštinti seimūno širdį.

„Scanpix“ nuotr./Petras Gražulis
Petras Gražulis sunerimo, ar nepadarė ko nors bloga.

Tačiau Antanas buvusiam giminaičiui ne tik neatleido, bet dar ir P.Gražulį už tą išrašytą leidimą apskundė etikos sargams.

Kaip portalui 15min.lt sakė Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas, skunde Antanas nurodė, jog kai ekstetėnas Justinas netikėtai pravėrė jo kabineto duris, P.Gražulio esą net Seime nebuvo. Užtat paskui  J.Belešką į kabinetą įsiveržė televizijos operatorius ir visą jų pokalbį nufilmavo.

Ar A.Nedzinskas vis dar tebejaučia nuoskaudą dėl P.Gražulio paslaugos jo buvusiam tėtėnui, pasiklausti nepavyko: seimūnas mobiliuoju telefonu tik parašė žinutę, kad jis dabar yra užsienyje. Supratome, kad taupo mokesčių mokėtojų pinigus ir į skambučius iš Lietuvos neatsiliepinėja.

Norėjo sutaikyti

Liko tik pasiteirauti P.Gražulio, kodėl jis vis dėlto taip pasielgė. „Kadangi žmogus norėjo atsiprašyti, tai ėmiausi kilnios misijos. Pamaniau, tegu dzūkeliai susitaiko... Negi ką bloga padariau? – nerimavo P.Gražulis. – O kad visai Lietuvai būtų parodę, kaip Antanas savo buvusiam giminaičiui atleido, tai juk tikrai būtų gražu prieš rinkėjus“...

Tačiau dabar P.Gražuliui už tokią  taikdarystę teks aiškintis Seimo etikos sargams.

A.Salamakinas sakė, jog A.Nedzinsko ir P.Gražulio nesantaikos istoriją Etikos ir procedūrų komisija greičiausiai narplios po trijų savaičių, kovo 25-ąją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min