Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 21d. 20:49

Kaišiadoryse neįgaliesiems patekti į komisariato pastatą – misija neįmanoma: imtasi veiksmų

 Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato migracijos skyriaus Kaišiadorių grupės pastatas
15min skaitytojo Lino nuotr. / Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato migracijos skyriaus Kaišiadorių grupės pastatas

Linui teko lankytis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato migracijos skyriaus Kaišiadorių grupei priklausančiame statinyje. Jis pastebėjęs, kad fizinę negalią turintiems žmonėms patekti į šį statinį nėra sudaryta galimybių.

Linas atsiuntė tai įrodančių nuotraukų.

15min kreipėsi į Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatą, kurio komentare teigiama, kad šiuo metu atliekamas pastato, esančio Kaišiadoryse, Algirdo g. 16, atnaujinimo projekto įgyvendinimas, siekiant pritaikyti žmonių, turinčių negalią patogų patekimą į pastatą.

Kauno apskr. VPK darbuotojai, kaip teigiama komentare, visuomet padeda asmeniui, turinčiam negalią, patekti į pastatą ir kokybiškai suteikti paslaugas.

„Atsiprašome už laikinus nepatogumus ir dėkojame už supratingumą“, – teigiama 15min komisariato atsiųstame komentare.

Dėkojame Linui už atsiųstą informaciją ir nuotraukas.

Pastebėjote nepritaikytą vietą judėjimo negalią turintiems žmonėms? Praneškite apie jas, el. paštu atvirumogalia@15min.lt siųsdami nuotraukas ar vaizdo įrašą 15min.lt. Portale startavo projektas, kurio autoriai susisieks su tokios vietos savininku(-e) ir informuos apie problemą, pasiteiraus apie priežastis ir paklaus, kokių sprendimų bus imtasi. Po kiek laiko bus dar kartą susisiekta ir pasiteirauta, ar problema iš tiesų išspręsta. Skatinkime pokyčius kartu!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min