Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 28d. 06:09

Kalėdinė eglė žibės iki vasario

Kalėdinė eglė Kauno Rotušės aikštėje šiais metais stovės rekordinį laikotarpį – net 2 mėnesius.
lithuania-photo.com nuotr. / Kalėdinė eglė Kauno Rotušės aikštėje šiais metais stovės rekordinį laikotarpį – net 2 mėnesius.

Praėjo Trijų karalių diena, rusų Naujų metų paminėjimas, Naujuosius metus atšventė ir kinai, tačiau Kauno rotušės aikštėje papuošta kalėdinė eglė stovi kaip stovėjusi.

„Eglė graži, bet nejau ji stovės iki Velykų?“ – antradienio popietę eidama pro nenupuoštą eglę stebėjosi kaunietė Virginija.

„15min“ irgi susidomėjus vis dar spindinčia žaliaskare, jos „nupuošėjų“ paieškos kiek užtruko. Kauno miesto savivaldybės skyrių vedėjai žurnalistę nukreipinėjo iš vieno skyriaus į kitą.

Buvo labai daug sniego, eglės šakos apledėjusios. Sudėtinga būtų buvę vykdyti nupuošimo darbus. Pasitarėme su bažnyčios hierarchais ir jie patikino, kad dar galima palaikyti ir papuoštą eglę, – sakė miesto vadovas.

Miesto tvarkos priežiūros poskyrio vedėjas Rimantas Rutavičius sakė, kad jo žiniomis, jau nupuoštą eglę darbininkai turėjo supjaustyti ir išgabenti per Tris karalius, tačiau darbai nusikėlė neva dėl kauniečių prašymo. Po trumpo pokalbio R.Rutavičius žurnalistę nukreipė į kitą skyrių.

„Jūs paskambinote ne tuo adresu. Mūsų skyrius šiais metais už eglės puošybą nebuvo atsakingas. Todėl ir dėl nupuošimo mes nieko nežinome“, – telefonu „15min“ sakė Bendrojo skyriaus vedėjas Alfonsas Jarušauskas ir nukreipė pas savo kolegas.

Tuo tarpu energetikos skyriaus viršininkas Algirdas Vaitiekūnas, kurio kompetencijoje buvo Vienybės aikštės ir Laisvės alėjos kalėdinių eglučių nupuošimas teigė, kad dėl nupuošimo įsakymas buvo gautas ne per seniausiai. „Eglė bus nupuošta iki vasario 2-os. Greičiausiai ketvirtadienį arba penktadienį pradėsime jos nurėdymo darbus. Tiesa, pernai eglę nupuošti buvo liepta ankščiau. Tačiau nemanau, kad kažkas blogo, jei elgė pastovėjo ilgiau“, – sakė A.Vaitiekūnas. Jo teigimu, eglės Laisvės alėjoje ir Vienybės aikštėje apie sausio 12-ą buvo nupuoštos tam, kad nekliudytų aikštėje vykusiam renginiui.

Kauno meras Andrius Kupčinskas teigė, kad eglė šiais metais Rotušės aikštėje ilgiau stovi specialiai. „Buvo labai daug sniego, eglės šakos apledėjusios. Sudėtinga būtų buvę vykdyti nupuošimo darbus. Pasitarėme su bažnyčios hierarchais ir jie patikino, kad dar galima palaikyti ir papuoštą eglę“, – sakė miesto vadovas pridūręs, kad iškritus gausiam sniegui papuošta centrinė miesto eglė tik pratęsia šventinę nuotaiką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie 15min