Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 30d. 13:58

Kalėdiniu laikotarpiu Kauno senamiestis dalinsis gerumu

Kauno senamiestis
Kauno senamiestis

Jau nuo šio šeštadienio pagrindinė Kauno senamiesčio gatvė, Vilniaus gatvė, skelbiama Gerumo zona. Visą gruodžio mėnesį šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 16 iki 19 val. čia vyks labdaringos Kauno senamiesčio verslininkų vaišingumo akcijos.

Renginių metu restoranai ir kavinės virs sriubas, arbatas, keps blynus, kuriais vaišins miestiečius ir kvies paaukoti „kiek negaila” labdarai. Vyks įvairių labdaros idėją palaikančių kolektyvų, chorų bei menininkų pasirodymai, žaidimai ir aukcionai.

Miestiečių paaukotos lėšos bus skirtos Senamiesčio vaikų dienos centrui, kuriame kasdien lankosi apie 30 vaikų iš socialiai remtinų šeimų. Dauguma pinigų bus skirta įgyvendinti čia besimokančių vaikų svajonėms. Savo svajones vaikai jau nupiešė piešiniuose, kurie nuo savaitgalio bus eksponuojami akcijoje dalyvaujančių kavinių ir parduotuvių vitrinose.

„Nors šiemet miesto valdžia neskyrė lėšų Vilniaus gatvės papuošimui, nenusimename ir stengiamės kurti šventę savo pastangomis”, – optimistiškai nusiteikusi Senamiesčio draugijos vadovė Dana Janerikaitė.

Gerumo gatvėje bus įrengtos dvi pakylos, kuriose vyks labdaros akcijos ir atlikėjų pasirodymai. Vyks gatvės stulpų puošimo konkursas. Kalėdinę nuotaiką senamiestyje pagyvins nuo Rotušės aikštės iki požeminės perėjos Vilniaus gatve ir kitomis senamiesčio gatvelėmis kursuosiantis arkliuko traukiamas Kalėdinis fajetonas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

„Daugiau šypsenos“

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

„Susitikime lauke“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie 15min