Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdų proga – „gyvoji“ prakartėlė

Iš teatro balkono miestelėnus su šventėmis sveikins gyvos prakartėlės herojai.
A.Kripaitės nuotr. / Iš teatro balkono miestelėnus su šventėmis sveikins gyvos prakartėlės herojai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Uostamiestyje per didžiąsias metų šventes Teatro aikštėje įsikurs gyvoji prakartėlė.

Kalėdų dieną klaipėdiečius iš Klaipėdos dramos teatro balkono sveikins bibliniai personažai – Marija, Juozapas, piemenėliai, Trys Karaliai ir kūdikėlis. „Gyvoji“ prakartėlė Klaipėdoje žmones į Teatro aikštę sukvies pirmą kartą.

„Tikimės, kad sunkmečiu, tokiu nevilties metu, apgriuvusio teatro balkone nusileis angelas ir nušvies visas tiesas, kuriomis seniai niekas nebetiki“, – kalbėjo renginio režisierius Kęstutis Žilinskas.

Pirmąją Kalėdų dieną – gruodžio 25-ąją – Teatro aikštėje bus surengti trys vaidinimai. 14, 16 ir 18 val. teatro balkonėlyje pasirodys bibliniai personažai, skambės muzika. Vaidinimai pagal biblinį siužetą tęsis apie valandą. Visas veiksmas, anot K.Žilinsko, bus persmelktas sakraline nuotaika.

„Mūsų tikslas, kad tai taptų gražia tradicija, pagyvinsiančia Klaipėdos senamiestį“, – teigė vienas iš renginio sumanytojų prodiuseris Gintaras Bendžius.

Pagrindiniai vaidmenys patikėti Jolantai Puodėnaitei ir Edvardui Braziui.

Aikštėje ketinama švenčiantiems klaipėdiečiams dalyti ir karštą arbatą. Teatro aikštėje įkurdinta ne tik eglutė, skulptūrėlių prakartėlė, bet veikia ir vaikų žaidimų aikštelė.

Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ yra numačiusi atšilus orams toliau tęsti renginius iš teatro balkono bei atgaivinti poezijos skaitymus.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min