Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Gelbėkit vaikus“: Kalėdų stebuklą galite sukurti paaukodami 5 litus

Mokymosi reikmenys Lietuvos vaikui
Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ nuotr. / Mokymosi reikmenys Lietuvos vaikui
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kiek kartų galvojote, ką nupirkti draugui ir neradote? Kiek kartų dovanos draugui, pažįstamam ar giminaičiui sprendimu tapo molinė statulėlė, kurią gavęs draugas atlaidžiai nusišypsojo ir mandagiai padėkojęs pasidėjo ją į stalčių? Neabejojame, jog šiose situacijose tikrai atpažįstate save.

Šiemet organizacija „Gelbėkit vaikus“ siūlo išvengti situacijų, kai įteikėte „ne tą“ dovaną ir kviečia į elektroninę dovanų parduotuvę, kurioje „pardavinėjami“ organizacijos „Gelbėkit vaikus“ globojamų likimo nuskriaustų vaikų pagrindiniai poreikiai: dienos pietūs, sporto priemonės, mokyklinių prekių rinkinys ir pan.

Siūloma net 20 skirtingų rūšių dovanų Lietuvos arba Zambijos vaikams, kurias jiems galėsite padovanoti savo arba savo draugo vardu.

„Gelbėkit vaikus“ dovanos neturi jokio amžiaus limito ar lyties apribojimo. Jos – tinkamos visiems, nes bendražmogiškos vertybės ir principai nepaiso jokių skirtumų. Nupirkę dovaną vaikui, savo pasirinktam draugui galėsite išrinkti ir nusiųsti elektroninį arba popierinį sveikinimo atviruką, tokiu būdu parodydami, jog paaukojote draugo vardu.

„Tik 5 Lt tekainuojantys dienos pietūs nepriteklių kenčiančiam vaikui gali tapti tikrų tikriausiu kalėdiniu stebuklu. O ką jau kalbėti apie Kalėdų proga gautą naują kuprinę ar sporto priemonių rinkinį! “, –  sako R. Dičpetrienė.

„Tik 5 Lt tekainuojantys dienos pietūs nepriteklių kenčiančiam vaikui gali tapti tikrų tikriausiu kalėdiniu stebuklu. O ką jau kalbėti apie Kalėdų proga gautą naują kuprinę ar sporto priemonių rinkinį! “, – sako organizacijos vadovė Rasa Dičpetrienė.

Kaip sako Rasa, mintis atidaryti elektroninę „Gelbėkit vaikus“ dovanų parduotuvę brendo jau seniai, tačiau nuspręsta tai padaryti būtent prieš Kalėdas, kai Lietuvos žmonių širdys yra atviresnės geriems darbams.

„Gelbėkit vaikus“ dovanų parduotuvėje galima pasirinkti kurios šalies vaikui ir kokiam tikslui konkrečiai aukoti.

„Manote, jog neįmanoma įteikti prasmingos dovanos už 5 Lt? Jūs klystate! 5 litai, išleisti dienos centrą lankančio vaiko dienos pietums, neabejoju, yra geriausia, ką kiekvienas žmogus gali padaryti su tokia suma pinigų“, – ragina aukoti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė.

Elektroninę dovanų parduotuvę galite rasti adresu http://parduotuve.gelbekitvaikus.lt/

„Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti skyrius daugiau nei 20 Lietuvos miestų ir rajonų. „Gelbėkit vaikus“ yra motininės organizacijos  „Save the Children“, vykdančios vaiko teisių programas daugiau nei 120 pasaulio šalių, narė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min