Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalvarijų turgaus nuomos konkursas žlugo

Kalvarijų turgaus nuomos konkursas įstrigo mažiausia mėnesiui.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Kalvarijų turgaus nuomos idėją politkai svarstys dar kartą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienio rytą turėjęs pasiekti finišą Kalvarijų turgavietės nuomos konkursas žlugo – į komisijos, turėjusios atplėšti vokus su pasiūlymais, susirinkimą neatvyko nė vienas kandidatas. Konkursą rengę savivaldybės atstovai įsitikinę, kad jį sužlugdė politikai, kelis kartus nusprendę, jog nuoma reikalinga dabar, ėmė ir persigalvojo.

Tarybos posėdžio metu pristatytas siūlymas pripažinti netekusiu galios birželio pabaigoje priimtą sprendimą „Dėl Kalvarijų turgavietės nuomos konkurso nuostatų tvirtinimo“. Audringoje diskusijoje garsiau girdėjosi balsai tų, kurie nuomos nepalaiko. Nuomos konkursą palaikantys politikai tylėjo, matyt, baimindamiesi salėje susirinkusios saujelės turgaus prekeivių.

Konkurso medžiaga buvo susidomėjusios per 15-a įvairių bendrovių, tarp jų buvo ir užsienio kompanijų. Anot Kalvarijų turgavietės nuomos konkursą kuravusio mero patarėjo Kęstučio Binkausko, dvi Austrijos kompanijos itin aktyviai dalyvavo procese, tačiau kilęs triukšmas ir noras konkursą sustabdyti išgąsdino ir juos.

Teiginiai, kad šioje turgavietėje klesti prekyba kontrabandinėmis prekėmis, buvo atmesti. Anot G.Rudžionio, tuo domėtis turėtų teisėsaugininkai, o ne tarybos nariai.

Neįvykus konkursui teks keisti jo sąlygas, tad tai suteiks galimybę sąlygas pagerinti, atsižvelgti dar kartą į prekeivių norus.

Taryba nusprendė nuomos konkurso atšaukimą svarstyti skubos tvarka.

Planuota turgavietę išnuomoti 25 metams. Nuomininkas privalės per trejus metus investuoti ne mažiau negu 25 mln. Lt į turgavietės renovaciją, o savivaldybei mokėti ne mažiau negu 1 mln. Lt nuompinigių  per metus. Tikėtasi turgavietę išnuomoti iki Naujųjų metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min