Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2009 12 21

KAM apdovanojimą gavo ir „15min“ žurnalistė (nuotraukos)

Pirmadienį Krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė ir kariuomenės vadas generolas majoras Arvydas Pocius įteikė tradicinius kasmetinius „Metų plunksnos“, „Kariško bato“ apdovanojimus ir specialiuosius prizus labiausiai šiais metais iniciatyvumu, atkaklumu ir nuoširdžiu darbu informuojant apie krašto apsaugą pasižymėjusiems žiniasklaidos atstovams.
„Metų plunksnos 2009“ apdovanojimų ir „Kariško bato“ nominacijos įteikimo ceremonija
„Metų plunksnos 2009“ apdovanojimų ir „Kariško bato“ nominacijos įteikimo ceremonija / Alfredo Pliadžio / KAM nuotr.
Temos: 1 15min

Šiais metais pagrindinis prizas, stilizuoti rašikliai, aukštesniųjų karininkų perpečių (akselbantų) dalis, įteikta BNS žurnalistui Dariui Galiauskui už sėkmingą karinių žinių ieškojimą ir kūrybingą bei teisingą informacijos apie Lietuvos krašto apsaugą pateikimą visuomenei.

Taip pat įrėminti jaunesniojo karininko akselbantai–stilizuoti rašikliai įteikti Lietuvos televizijos žurnalistui Vykintui Pugačiauskui už išsamius reportažus apie Lietuvos karius, geranorišką dalinimąsi patirtimi bei nuolatinį žiniasklaidos ir kariuomenės dialogo palaikymą.

Dar vienas jaunesniojo karininko akselbantų apdovanojimas skirtas savaitraščio „Veidas“ apžvalgininkui Audriui Bačiuliui už ilgametį ir nuoseklų karinės tematikos gvildenimą bei procesų krašto apsaugos sistemoje analizę.

Tradicinė „Kariško bato“ nominacija už nuolatinį mynimą krašto apsaugos temomis atiteko dienraščiui „Respublika“. Tikrą lietuvišką kareivišką batą–prizą atvyko atsiimti „Respublikos“ atstovas žurnalistas Sergejus Tihomirovas.

Kartu įteikti penki jau tradiciniais tapę specialieji prizai:

Už efektingus ir operatyvius fotoreportažus karine tematika ir karinių „dangaus paukščių“ populiarinimą, 105 mm artilerijos pabūklo haubicos tūta skirta fotografui Augustui Didžgalviui.

Už įžvalgumą ir pastabumą rašant apie Lietuvos karius, jų dalyvavimą tarptautinėse operacijose apdovanotas „Vilniaus dienos“ žurnalistas Marat Iliyasov.

Už patriotinės savimonės ir tautinės kultūros vertybių puoselėjimą šiais, paskelbtais Laisvės kovų metais, specialioji nominacija skirta Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos savaitraščio „Tremtinys“ redakcijai. Prizą atsiėmė savaitraščio redaktorė Jolita Navickienė.

Už nuoširdų, geranorišką ir profesionalų bendradarbiavimą rašant krašto apsaugos temomis specialiuoju prizu apdovanota dienraščio „15 min“ Klaipėdos regiono žurnalistė Aurelija Kripaitė.

Už iniciatyvas, nuolatinį domėjimąsi krašto apsaugos sistema, drąsą kartu su kariais dalyvauti įvairiose pratybose, naktiniuose žygiuose, gelbėjimo operacijose, keliones pas karius, dalyvaujančius tarptautinėse operacijose, specialiuoju prizu apdovanotas „Lietuvos ryto“ fotografas Vidmantas Balkūnas.

Renginio metu buvo pristatytas Dailės akademijos studento animatoriaus Meindardo Valkevičiaus III kurso darbas vaizdo klipas „Kareiviškas gyvenimas“. Taip pat karo operatoriaus jaunesniojo seržanto Luko Kalvaičio sukurta vaizdo medžiaga „Žiniasklaidos atstovai Lietuvos kariuomenėje 2009“. Veikė jau tradicine tapusi fotografijų paroda „Žiniasklaidos atstovai kariuomenėje 2009“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius