Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kanuose susitiko su potencialiais arenos valdytojais

Kol kas vangiai į savivaldybės paskelbtą konkursą žiūrinčius Lietuvos verslininkus atbaido reikalavimas į kylančios arenos statybas investuoti keliasdešimt milijonų litų.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kol kas vangiai į savivaldybės paskelbtą konkursą žiūrinčius Lietuvos verslininkus atbaido reikalavimas į kylančios arenos statybas investuoti keliasdešimt milijonų litų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kanuose vykstančioje tarptautinėje nekilnojamojo turto ir investicijų parodoje dalyvaujanti Kauno miesto savivaldybės delegacija potencialiems būsimųjų sporto ir pramogų rūmų operatoriams pristatė Nemuno saloje kylančios arenos projektą.

Pirmiausia Kauno savivaldybės atstovai susitiko su daugybę arenų visame pasaulyje valdančios bendrovės „SMG“ Europos padalinio vadovais. Jiems buvo pristatyta naujausia informacija, susijusi su Kauno arenos projektu bei jo vystymo eiga. Išnagrinėję savivaldybės paskelbto arenos operatoriaus konkurso sąlygas, „SMG Europe“ atstovai turėjo savo pastabų, susijusių su kiek per didele konkurse dalyvauti pasiryšiančių bendrovių rizika. „SMG Europe“ atstovai užsiminė, jog bendrovė ketina dalyvauti arenos operatoriaus konkurse.

Kauno savivaldybės delegacija Kanuose taip pat susitiko su Vengrijos „Trigranit Development Corporation“, kuri taip pat yra viena iš potencialių arenos valdytojų, vadovu. Pastarasis pažadėjo apsilankyti Kaune ir savo akimis išvysti kylančius pramogų ir sporto rūmus. Tuomet, anot verslininko, ir bus nuspręsta, ar jo vadovaujama bendrovė dalyvaus operatoriaus konkurse.

„15min“ primena, jog savivaldybės skelbtą konkursą laimėjusi bendrovė gaus teisę 25 metus valdyti būsimąją Kauno areną. Verslininkai bus įpareigoti į bebaigiamus statyti pramogų ir sporto rūmus investuoti iki 32 mln. Lt. Tuos 25 metus miesto savivaldybė kasmet konkurso nugalėtojui mokės nustatyto dydžio koncesijos mokestį.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min