Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kapines skandina tarp atliekų maišų

Salininkų gyventojai, neturėdami kur padėti savo buitinių atliekų, jas verčia tiesiog prie netoliese įsikūrusių kapinių.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Salininkų gyventojai, neturėdami kur padėti savo buitinių atliekų, jas verčia tiesiog prie netoliese įsikūrusių kapinių.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Salininkų kolektyviniuose soduose greitai bus nebeįmanoma įeiti į senąsias Salininkų kapinaites, mat konteineriai prie jų įėjimo užversti šiukšlių krūvomis. Vieni sodų gyventojai, neturėdami kaip atsikratyti atliekomis, jas meta prie netoliese esančių kapinių.

Vilniaus pakraštyje esančiuose soduose gyvenantis „15min“ skaitytojas Jurijus Zavackis pasakojo, kad į kapinaites nebeįmanoma ne tik įeiti, bet ir šalia jų gyventi.

„Nors konteineriai skirti tik kapinių atliekoms išmesti, aplinkui soduose gyvenantys žmonės to nesupranta ir neša savo asmenines buitines atliekas. Aišku, ne visi, kai kurie savo atliekas išsiveža patys. Tačiau dėl kelių, sąžinės neturinčių kaimynų, turime kentėti visi“, – guodėsi vilnietis.

Jo teigimu, pavasarį stipriai palijus, maišai bus išplauti ir pasklis dar didesnė smarvė. Anot jo, paskutinį kartą atliekos iš senųjų Salininkų kapinaičių buvo išvežtos prieš pusmetį ar net seniau.

Nieko nežinojo

Naujininkų seniūnijos, kuriai priklauso Salininkai, seniūnas Benediktas Citovičius tvirtina nežinojęs, kad šios kapinaitės baigia paskęsti tarp atliekų maišų.

„Nežinojau apie šią problemą, nes gyventojai nesiskundė. Salininkuose yra dvejos kapinės – soduose – senosios, o kitos – naujosios. Naujosios kapinės turi prižiūrėtoją, priešingai nei senosios, todėl žmonės atliekas ir meta, kur papuola“, – sakė B.Citovičius.

Jo teigimu, Naujininkų seniūnija surinks informacijos apie esamą padėtį ir „bandys atliekų problemą spręsti“.

„Iš pradžių bandysime kalbėti ir aiškintis su sodų bendrijos atstovu. Paskui kviesimės ir ten gyvenančius žmones“,  problemą spręsiantis tikino Naujininkų seniūnas B.Citovičius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min