2011-06-08 16:13

Karaliaus Mindaugo prospekte įrengti nauji kelio ženklai

Nuo birželio 8 dienos vairuotojus Kaune, Karaliaus Mindaugo prospekte, pasitinka nauji ženklai. Jie įrengti Karaliaus Mindaugo prospekto gyvenamųjų namų pusėje.
Vairuotojai prašo atkreipti dėmesį į naujus ženklus ir paisyti jų
Vairuotojai prašomi atkreipti dėmesį į naujus ženklus ir paisyti jų / Kauno miesto savivaldybės nuotr.
Temos: 2 Ženklai Kaunas

Naujieji ženklai draus statyti automobilius šioje gatvės pusėje antradienį ir penktadienį, nuo vidurnakčio iki 6 val. ryto.

Minėtomis naktimis gyventojai automobilius galės palikti kitoje prospekto pusėje. Kauno miesto savivaldybės Eismo saugumo komisija tokį sprendimą priėmė „Kauno švaros“ prašymu, kadangi sustatytos transporto priemonės trukdo prospekto valymui.

Visi vairuotojai, paliekantys automobilius Karaliaus Mindaugo prospekte, prašome atkreipti dėmesį į kelio ženklus, rašoma Kauno miesto savivaldybės pranešime.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą