Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kariai kviečia Lietuvos žmones Afganistano vaikams numegzti pirštinių

Akcijos „Sušildyk vaikučių rankutes“ plakatas
KAM nuotr. / Akcijos „Sušildyk vaikučių rankutes“ plakatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rudenį į tarptautinę misiją Afganistane išvykstanti nauja Goro provincijos atkūrimo grupės Lietuvos karių pamaina kviečia Lietuvos žmones dalyvauti jų rengiamoje socialinėje akcijoje „Sušildyk vaikučių rankutes“ ir numegzti Afganistano vaikams pirštinių.

Žiemos lapkričio-kovo mėnesiais Afganistane itin atšiaurios ir sniegingos, todėl kariai rengia šią paramos akciją norėdami bent daliai Goro provincijos vaikų palengvinti ir praskaidrinti artėjančios žiemos rūpesčius.

Panašias labdaros akcijas, skirtas Goro vaikams, Lietuvos kariai organizuoja ne pirmą kartą. Šios Afganistano provincijos vaikus atšiauriomis žiemomis šildė Lietuvos žmonių numegzti šalikai, kepurės, kojinės, kt. Per pastarąją tokią akciją provincijos vaikams buvo surinkta ir išdalinta daugiau kaip trys tūkstančiai porų Lietuvos žmonių numegztų vilnonių kojinių.

Kariai tikisi, kad ir šį kartą Lietuvos žmonės, bendruomenės, organizacijos taip pat atsilieps į jų kvietimą ir iki rugsėjo 16 d. suspės numegzti ir padovanoti bent po vieną porą pirštinių.

Lietuvos žmonių dovanotas pirštines į Afganistano Goro provinciją nuveš ir išdalins lapkritį į misiją išvykstantys Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupės keturioliktosios pamainos ( PAG-14) kariai.

Naujoji Lietuvos karių pamaina suformuota Krašto apsaugos savanorių pajėgų Panevėžio Vyčio apygardos 5-osios rinktinės pagrindu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min