Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 12d. 12:02

Kariai savanoriai klaipėdiečiams pristatys Lietuvos kariuomenės ginkluotę

Pratybos
vyr. ltn. P. Babilo/PAG-13 nuotr. / Kariai

Šiais metais minint Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos savanorių pajėgos (KASP) 20-ąsias įkūrimo metines, klaipėdiečiai bei miesto svečiai kviečiami į ginkluotės ekspoziciją.

KASP Žemaičių  apygardos 3-iosios rinktinės kariūnai gegužės 14–15 dienomis prekybos ir pramogų centrą „Akropolis“ pristatys Lietuvos kariuomenės ginkluotę ir suteiks informacijos apie tarnybą Lietuvos kariuomenėje.

Dvi dienas, šeštadienį ir sekmadienį, nuo 12 val. kariškiai ne tik pademonstruos įvairią kovinę ginkluotę – nuo pistoletų iki kulkosvaidžių – bet ir atsakys į visus dominančius klausimus. Taip taip pat veiks nuotraukų apie Lietuvos kariuomenę paroda.

„Tokie kariūnų susitikimai su visuomene, manau, yra ypač naudingi – jie ne tik įdomūs, bet skatina patriotizmą, o kartu suteikia jaunimui informaciją, kaip tapti kariu savanoriu“, – sakė Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.

Lietuvos krašto apsaugos savanorių pajėgas sudaro Savanorių pajėgų štabas, penkios rinktinės, apimančias visą Lietuvos teritoriją, ir Klaipėdoje įsikūręs LDK Butigeidžio dragūnų mokomasis batalionas. Krašto apsaugos savanorių pajėgos yra formuojamos iš karių savanorių ir profesinės karo tarnybos karių. Pajėgose tarnauja apie 4500 karių savanorių ir apie 700 profesinės karo tarnybos karių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min