Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karininkai jūroje gelbėjo sunegalavusią kelto keleivę

Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro budėtojai neva gavo pagalbos šauksmą.
KJP nuotr. / Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro budėtojai gavo pagalbos šauksmą.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Karinės jūrų pajėgos (KJP) organizavo žmogaus gelbėjimo operaciją jūroje, kurios metu iš jūroje esančio keleivinio kelto į Klaipėdos Universitetinę ligoninę Karinių oro pajėgų sraigtasparniu buvo evakuota kelto keleivė.

Apie 09.30 val. buvo gautas pranešimas iš Švedijos Jūrų gelbėjimo koordinacinio centro, kad keleiviniame kelte, esančiame apie 70 jūrmylių nuo Klaipėdos (apie 130 km), yra 64 metų amžiaus moteris be sąmonės, kuriai reikalinga skubi medicininė pagalba. KJP susisiekus su minėtu laivu, informacija buvo patvirtinta ir gautas prašymas evakuoti moterį į ligoninę.

Reaguojant į prašymą, šiai gelbėjimo operacijai buvo pasitelktas Karinių oro pajėgų paieškos ir gelbėjimo sraigtasparnis. Ligonė sraigtasparnio gervės pagalba buvo pakelta nuo laivo ir, nuskraidinus į Klaipėdos Universitetinę ligoninę, perduota medikams.

Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras yra Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų padalinys, kurio uždaviniai yra organizuoti, koordinuoti ir vadovauti žmonių paieškos ir gelbėjimo darbams paieškos ir gelbėjimo rajone taip pat organizuoti, koordinuoti ir vadovauti naftos, kenksmingų medžiagų išsiliejimų ir kitų teršimo incidentų likvidavimo darbams jūros rajone.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min