Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 22d. 11:30

Kariuomenės vadas V.Tutkus baigia tarnybą aukščiausiame kariniame poste

Generolas leitenantas Valdas Tutkus
KAM nuotr. / Generolas leitenantas Valdas Tutkus

Prezidentas Valdas Adamkus priėmė penkerių metų kadenciją baigiantį Lietuvos kariuomenės vadą generolą leitenantą Valdą Tutkų ir padėkojo jam už tarnybą aukščiausiame kariniame poste.

„Šią pareigą generolas leitenantas Valdas Tutkus atliko labai profesionaliai, garbingai ir kūrybingai. Lietuvos kariuomenė ir jos vadas yra pelnę NATO sąjungininkų pagarbą ir yra vertinami kaip patikimi Aljanso partneriai, kuriems yra patikimos sudėtingos užduotys tarptautinėse operacijose. NATO ypač gerai vertina pertvarką Lietuvos kariuomenėje,“ – sakė V.Adamkus.

Anot aukščiausių NATO karinių ir politinių ekspertų, Lietuvos kariuomenės pertvarkos planai yra gerai parengti, pertvarka vyksta sklandžiai. Be to, neseniai patikrinus vieną iš Lietuvos kariuomenės batalionų bei jo pasirengimą nuo 2010 m. sausio 1 d. dalyvauti greito reagavimo pajėgose, buvo patvirtintas puikus Lietuvos karinių pajėgų pasiruošimas šioms užduotims atlikti.

Prezidento V.Adamkaus įsitikinimu, visi teigiami Lietuvos kariuomenės vertinimai bei laimėjimai yra kadenciją baigiančio kariuomenės vado nuopelnas.

Šalies vadovas pasirašė dekretą, kuriuo teikia Seimui atleisti generolą leitenantą Valdą Tutkų iš Lietuvos kariuomenės vado pareigų.

Temos: 1 Kariuomenė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min