TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kartu jau 50 metų...

Miesto rotušėje.
Kauno Visuomenės sveikatos biuro nuotr. / Miesto rotušėje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Artėjant Tarptautinei šeimos dienai, Kauno miesto rotušėje šurmuliavo rekordinis skaičius Kauno miesto auksinių ir deimantinių porų.

Trečiadienį čia vyko jau tradicinis renginys „Lai mūsų šeima būna pavyzdys kitiems...“. Kaip pastebi Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjas K. Ignatavičius, Kauno miesto Rotušėje pirmą kartą susirinko tiek daug auksinių porų vienu metu. Buvo galima didžiuotis, jog baltojoje miesto gulbėje – rotušėje – susirinko 30 Kauno miesto porų, kartu darniai išgyvenusių ne vieną dešimtmetį bei puoselėjusių tradicines šeimos vertybes bei santarvę. Iš jų net 5 jau atšventusios savo deimantines vestuves, kartu išgyvenusios daugiau nei 60 metų kartu.

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistė A. Didžiokienė atkreipė dėmesį, jog pasitaikė malonus sutapimas, jog dvi poros kaip tik gegužės 12 d. šventė savo sutuoktuvių metines. Gerbiamieji Zita–Marija ir Zenonas–Ignas Bernatavičiai jau atšventę savo auksines vestuves, o gerbiamieji Ona ir Stasys Gliebai – deimantines.

Kauno miesto savivaldybės Visuomenė sveikatos biuras primena, jog darni šeima yra ne tik puikios fizinės ir psichikos sveikatos pagrindas, bet ir puikus pavyzdys mūsų vaikams ir anūkams. Kauno miesto civilinės metrikacijos biuras kviečia kiekvieną porą, švenčiančią savo jubiliejines vestuvių metines, į Kauno miesto rotušę paminėti savo šventę visiškai nemokamai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min