Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kas dešimta elektros tiekimo sutartis sudaroma internetu

Elektra
BFL nuotr. / Elektra
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo praėjusių metų lapkričio mėn. iki dabar buvo sudaryta apie 200 elektros tiekimo sutarčių internetu.

Tai sudaro apie 15 proc. visų sutarčių. Klientų skaičius per šiųmetų devynis mėnesius, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, išaugo 100 proc.

Tokią statistiką pateikia mažmeninė elektros kompanija „Elektrum Lietuva”.

„Lietuva pagal interneto skvarbą lenkia Europos šalių vidurkį, tačiau pirkimo internete įpročiai dar tik formuojasi.

Ypač jei kalbame apie elektrą, kuri iš vienos pusės daug sunkiau suvokiama kaip prekė nei avialinijų bilietai, o iš kitos pusės elektrą apskritai mokomės pirkti. Vis dėlto prognozuojame, kad elektros pirkimas internetu turi didelį potencialą augti, nes elektra yra viena iš tų prekių, kurios nebūtina pačiupinėti ar pasimatuoti prieš perkant kaip batus”, – pasakoja Ričardas Tvaronas, „Elektrum Lietuva” Pardavimo vadovas.

Pasak R. Tvarono, dažniausiai elektros tiekimo sutartis internetu sudaro mažos ir vidutinės įmonės – tos, kurios įgijo prievolę pirkti elektrą laisvojoje rinkoje šiais metais.

Taip pat internetu perka privatūs asmenys, užsiimantys komercine veikla, tokia kaip nekilnojamo turto nuoma ar ūkininkavimas.

„Elektrum Lietuva” – pirmoji įmonė Baltijos šalyse, pasiūliusi galimybę sudaryti elektros tiekimo sutartis internetu. Estijoje tokia galimybė atsirado tik prieš keletą mėnesių. Didžiausias sutarčių internetu augimas Lietuvoje užfiksuotas šių metų spalio ir lapkričio mėnesiais.

„Pagrindinis sutarčių sudarymo internetu privalumas – sutaupytas laikas. Kaina – vienas svarbiausių kriterijų, tad interneto svetainėje www.elektrum.lt esančiomis skaičiuoklėmis vartotojas labai greitai gali paskaičiuoti, kiek sutaupytų, ir taip prognozuoti būsimas elektros energijos išlaidas.

Žinoma, gyvas bendravimas ir profesionalų patarimai taip pat labai svarbu. Labai dažnai išsinagrinėję informaciją
internete, klientai papildomus klausimus užduoda telefonu ir tada užbaigia pirkimą internetu”, – sako R. Tvaronas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Internetas
Parašykite atsiliepimą apie 15min