Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti
2010 01 10

Kas mėnesį - nemokamas „RyRalio“ muzikos rinkinys

Gera gauti nemokamų siurprizų. Ir ypač dabar. Tai žinodami, „RyRalio Dj's“ – Lauris Lee ir Karalius – Lietuvai ir visam pasauliui kas mėnesį dovanos savo „podcastą“, mėgstamiausią savo dainų rinktinę su komentarais apie muziką, būsimus pasirodymus, įvairiausias „RyRalio“ naujienas.
"RyRalio" tandemas - Lauris Lee (kairėje) ir Karalius.
"RyRalio" tandemas - Lauris Lee (kairėje) ir Karalius. / RyRalio nuotr.

Jau nuo šių metų „RyRalio“ tandemas kiekvieną mėnesį skrajoti po pasaulį paleido savo vardinį karvelį – įvairiausios muzikos rinkinį. Juose didžėjai miksuos tai, ko galbūt mažiausiai tikitės: nuo indie rock iki chill out.

„RyRalio Dj's“ nuolat gauna kartais tik po pusės metų oficialiai pasirodysiančius įrašus, kurie ir nuguls jų „podcastuose“ ir taip lietuvius supažindins su absoliučiomis muzikos naujienomis.

„Norime klausytojams padovanoti tuos kūrinius, kurie aktualūs mums. Išgirsite ne tik tą muziką, kurią grojame šokių aikštelėse, bet tą, kuri skamba mūsų grotuvuose bei galvose kasdien. Šiuose „podcastuose“ mes šiek tiek kalbėsime, pristatysime svarbiausius kūrinius, artimiausias mūsų grojimo datas ir kitas „RyRalio“ naujienas. Mūsų „podcastą“ galės klausytis visi norintys, nes jis kas mėnesį bus talpinamas „RyRalio.lt“ svetainėje,“ – trumpai naujieną pristatė idėjos autorius Lauris Lee.

„RyRalio“ narių parinktos muzikos rinkinį galima prenumeruoti užsukus į ryralio.libsyn.com. Norintys pasiklausyti naujausio rinkinio ar jį atsisiųsti, tai gali padaryti svetainėje soundcloud.com/laurislee/ryralio–podcast–2009–12.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius