Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 22d. 08:30

Kas skraidins prezidentą, neatskleidžiama

Pratybose
Alfredo Pliadžio nuotr. / V.Adamkaus skrydis lieka paslaptis

Žlugus „flyLAL“ ir prezidentui Valdui Adamkui likus be lėktuvo, Prezidentūros kanceliarija skubiai, net ir nepaisydama įstatymų reikalavimų, surado, kad valstybės vadovą skraidins į Ciurichą.

Prezidentūros kanceliarija paskubomis rado, kas prezidentą skraidins į prestižinį Davoso forumą, rašo dienraštis „Vilniaus diena“. Kanceliarijos Turto valdymo skyriaus vedėja Vida Greičiuvienė teigia, kad esant tokiai situacijai paslaugos tiekėjo galima ieškoti neskelbiamų derybų būdu, tačiau nenorėjo įvardyti, kas yra ta laimingoji bendrovė.

Dienraštis teigia, kad prezidentūrai savo paslaugas bandė siūlyti viena bendrovė, tačiau jai net nebuvo leista atsiųsti pasiūlymo. Anot šaltinių, iš pradžių verslininkams buvo paskelbta, kad bus skelbiamas naujas konkursas arba bent apklausa, tačiau vėliau paskelbta, jog jokios apklausos nebus, nes vežėjas jau parinktas.

Viešųjų pirkimų tarnybos direktoriaus pavaduotojas Vaidotas Jakštas teigė, kad prezidentūra esant tokiai situacijai iš tiesų galėjo skrydį į Ciurichą organizuoti be konkurso, tačiau organizuoti skrydį pretendavę verslininkai gali skųsti tokius veiksmus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min