Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2009 01 09

Kasos aparatų pardavėjai didelio pelno iš turgaus prekeivių nesitiki

Kasos aparatus parduodančios įmonės dėl galimos prievolės turgaus prekeiviams įsigyti kasos aparatus milžinišku pelnų nelaukia – prekeiviai, ko gero, dairysis pigiausių aparatų.
Kasos aparatas
Kasos aparatas / Photos.com nuotr.
Temos: 2 Turgus Prekės

Vis dėlto kai kurios bendrovės nespjauna ir į šį segmentą ir skelbia jau sertifikuojančios apie 1 tūkst. litų kainuojančius nešiojamuosius aparatus, tinkamus turgaus sąlygomis, penktadienį informuoja dienraštis „Verslo žinios.

Kasos aparatais prekiaujančios įmonės prognozuoja, kad valdžios planai turguje įdiegti kasos aparatus jų kišenes daug nepapildys.

„Sintagmos technika“ vadovai sako: jei ir pakils maždaug 30 proc. pardavimas, tai tik trumpam, vieną mėnesį, kol žmonės nusipirks aparatus.

„UVS Group“ išvis nesitiki pirkėjų iš turgaus, nes įmonė siūlo tik brangius kompiuterinius kasos aparatus, kuriuose įdiegta daug papildomų funkcijų, pvz., apskaitos sistemos, galimybė atsiskaityti kortelėmis, lojalumo programos, o turguje tokie dalykai nereikalingi.

Tuo tarpu įmonė „Aspa“, viena iš nedaugelio bendrovių, kurios gali turgaus prekeiviams pasiūlyti kasos aparatus, skirtus nešiojamajai prekybai ir veikiančius be elektros, rimtai rengiasi tai dienai, kai turguje prireiks aparatų.

Turgaus prekeiviams „Aspa“ siūlys du aparatų variantus po maždaug 900 litų ir po 1 tūkst. litų (be pridėtinės vertės mokesčio).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius