Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauko laiptų turgus jau pradeda sezoną

Nuo šiol kiekvieną vasaros sekmadienį ant Kauko laiptų šurmuliuos spalvingas senienų turgus.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Nuo šiol kiekvieną vasaros sekmadienį ant Kauko laiptų šurmuliuos spalvingas senienų turgus.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Nuo šio sekmadienio mažoji Kauno agora – popietė ant Kauko laiptų – vėl sugrįžta į senąją vietą.

Ant pledų išsitiesę ir besiburiuojantys įvairių kartų žmonės, skambanti muzika, šviežios braškės, ką tik iškeptas pyragas, autoriniai papuošalai, seni rakandai – taip praėjusių metų Kauko laiptų popietę atsimena ten dalyvavusieji. Sulaukę klausimų apie tai, ar smagi sekmadieninė atrakcija vyks ir šią vasarą, rengėjai nutarė nedelsti ir dar neprasidėjus kalendorinei vasarai sugrąžinti tradiciją sekmadieniais rinktis ant Kauko laiptų.

Bendradarbiaujant Kauno jaunosios kartos menininkams ir Žaliakalnio bendruomenei praėjusią vasarą buvo sukurta aplinka, kurioje kiekvieną sekmadienį Kauko laiptų fontano dugne burdavosi dailininkai, tapę prekeiviais, mamos, dalinančios ką tik namie keptus pyragus, architektės ir žurnalistės, virtusios knygų mainytojomis, muzikantai, sendaiktininkai, beretes mezgančios kaimynystės moterys ir kiti bendravimo ieškantys žmonės.

„Šiame turguje nerasite masinės gamybos prekių, čia skatinamas sąmoningas vartojimas ir lygiaverčiai mainai. Galiausiai, visa tai, kas čia vyksta, tėra pretekstas kartu gerai praleisti laiką lauke, pamatyti bendruomenės žmones, pažaisti su vaikais gryname ore, prigulti ant žolės, išsimainyti knygą, surasti naują pašnekovą“, – sakė turgelio sumanytojai.

Pirmojoje Kauko laiptų popietėje dalyvaus šie „veikėjai“: smagių niekučių, papuošalų ir kitų niekučių kūrėjai „Replique Boutique“, „Moytoy“ dizaineriai, kirpykla „Prima“, kaip ir pernai veiks gerų knygų mainykla, čekišku alumi, šalta arbata ir šviežiu limonadu girdys ir užkandžiais maitins „Suflerio būdelė“, muzika pasirūpins Gvidas (Partyzanai), Marius Banga.

Planuojama, kad jaukios Kauko laiptų popietės šurmuliuos iki rudens. Turgelio laikas nepasikeitęs: rasti žmonių jame bus galima sekmadieniais, 12–18 val.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min