Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauną vėl lanko P.Širvio poezija

Spektaklis „Nutolę toliai“ sukurtas pagal Pauliaus Širvio poeziją
Organizatorių nuotr. / Spektaklis „Nutolę toliai“ sukurtas pagal Pauliaus Širvio poeziją
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pastaruoju metu intensyviai lankanti visos Lietuvos teatrus, „Cezario grupė“ vėl atveža savo naujausią darbą, spektaklį „Nutolę toliai“ pagal Pauliaus Širvio poeziją, Kauno publikai.

Spektaklio premjera, pristatyta Vilniuje rugsėjį, sutapo su poeto 90-uoju jubiliejumi, o publika ir kritikai šį šiuolaikišką požiūrį į vieną iškiliausių Lietuvos kūrėjų priėmė labai palankiai.

Pasak spektaklyje vaidinančių aktorių, šiandien, kai jauni žmonės menkai domisi poezija, o vyresniosios kartos atstovai gyvai mena sovietinį laikmetį, buvo svarbu perskaityti P.Širvio eiles jų neiškraipant, bet pritraukiant prie šiuolaikinio konteksto, atskleidžiant jų grožį, lyriškumą ir kontrastą su dabartine visuomene.

Režisieriui Cezariui Graužiniui puikiai pavyko išbalansuoti ant šio trapaus lyno: viena vertus, tęsiant senąsias „noreikiškas“ poezijos skaitymo tradicijas; kita vertus, papildant jas muzikiniais intarpais, skaitymu nugara į žiūrovus ir subtiliomis poetiško muzikalumo interpretacijomis. Spektaklis skirtas įvairaus amžiaus auditorijai, kuriai nesvetimas subtilus ir romantiškas P.Širvio pasaulis.

Spektaklis „Nutolę toliai“ Kauno dramos teatre bus rodomas lapkričio 13 d. ir gruodžio 11 d.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min