Kaip teigė Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato budėtojas Kęstutis Vasiliauskas, iki sekmadienio vakaro Kauno mieste neįvyko jokių rimtų eismo įvykių, kuriuose būtų nukentėję žmonės.
„Iki pietų iš viso nebuvo jokių skambučių, pranešančių apie eismo įvykius. Vėliau, apie pietus, kai visi pradėjo judėti, sulaukėme kelių pranešimų. Tačiau vairuotojai, atsitikus nedideliam eismo įvykiui, jau įprato braižytis schemas savarankiškai ir be reikalo policijos pareigūnų netrukdo“, – sakė K.Vasiliauskas.
Apytuštės gatvės vakar leido visu pajėgumu jomis pasirūpinti atitinkamoms tarnyboms. Nors dar nėra oficialiai paskelbta kas laimėjo kelių švarinimo konkursą, į miesto gatves išriedėjo įmonių „Kauno švara“ ir „Kelių remonto grupė“ tarnybinis transportas.
Vairuotojai, atsitikus nedideliam eismo įvykiui, jau įprato braižytis schemas savarankiškai ir be reikalo policijos pareigūnų netrukdo. Sakė K.Vasiliauskas.
„Su gatvių valymu jokių problemų nėra, tačiau atsirado labai daug viršininkų, neaišku kieno klausyti. Gatves barsto „Kelių remonto grupė“, o vėliau mes viską nuvalome, nužeriame“, – pasakojo įmonės „Kauno švara“ generalinio direktoriaus pavaduotojas miesto valymo reikalams Algis Milčius.
Vyras tikino, kad miesto gatvės buvo valomos visu pajėgumu. „Aplink mūsų valomą teritoriją sukame tris ratus, dirba 7 valymo automobiliai. Kai pradeda snigti pirmiausia kelius reikia pabarstyti, kad druska susimaišytų su sniegu. Po 3-4 val., kai susidaro pliurzė, reikia ją nužert. Jei valymas bus pradėtas anksčiau, nei barstymas pinigai bus išmesti veltui“, – sakė didžiąją miesto dalį valančios įmonės atstovas.
