Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 14d. 07:40

Kaunas brandina idėją pastatyti paminklą studentams

KTU festivalio atidarymas
Giedriaus Vickaus, Valdo Ruzgio nuotr. / Studentų eisena

Kauno vadovai svarsto miesto studentijos pasiūlymą kurioje nors Kauno vietoje pastatyti paminklą, skirtą studentui.

„Miesto savitą identitetą formuoja jo istorija, vertybės, gyventojai. Pastaruoju metu savivaldybė aktyviai padeda universitetams, studentiškoms organizacijoms įgyvendinant įvairius projektus. Žinoma, norėtųsi daugiau iniciatyvos ir realių darbų iš pačių studentų. Miestas yra atviras diskusijoms ir realiai įgyvendinamiems pasiūlymams“, – sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Studentų atstovybės prezidentas Donatas Juodpusis teigė tokį paminklą matantis Vienybės aikštėje. Pasak jo, laikinas paminklo variantas galėtų atsirasti jau šį rudenį, minint Tarptautinę studentų dieną.

Studentų atstovai taip pat užsiminė apie idėją Lietuvos studentų pažymėjimo savininkams gauti nuolaidas Kauno viešojo maitinimo įstaigose. Artimiausiu metu planuojami studentų susitikimai su verslininkais..

Kartu su miesto vadovu bendravę Kauno technologijos universiteto (KTU) ir VDU Studentų atstovybių vadovai priminė, kad laikinoji sostinė turėtų atnaujinti jaunimo strategiją.

Jaunimo reikalų tarybos pirmininkės Gintarės Skaistės teigimu, atnaujintą jaunimo strategiją tikimasi parengti dar šiais metais. „Jau yra gautas finansavimas ir bus skelbiamas konkursas strategijos parengimui. Iki metų pabaigos ji turėtų būti parengta“, – sakė G.Skaistė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min