Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaunas bus švarus ir tvarkingas

Seniūnijų rengiamose talkose aktyviai dalyvaus mokiniai, studentai, įvairių įmonių bei įstaigų darbuotojai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Seniūnijų rengiamose talkose aktyviai dalyvaus mokiniai, studentai, įvairių įmonių bei įstaigų darbuotojai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaune savo aplinką jau susitvarkė daugelis įmonių, įstaigų. Gražėja ir daugiabučių namų aplinka.

Gyventojai supranta, kad niekas kitas nepasirūpins jų namo aplinka – teks tvarkytis taip, kaip kam patogiau: samdyti kiemsargius, mokėti daugiabučių administratoriams, tvarkyti aplinką eilės tvarka ir t. t. Visose seniūnijose vyksta talkos.

Seniūnai informavo, kad kiekvienoje seniūnijoje vyks labai daug talkų. Jose aktyviai dalyvaus mokiniai, studentai, įmonių, įstaigų darbuotojai. Talkų skaičius kiekvienoje seniūnijoje priklausys nuo gyventojų aktyvumo ir nuo užterštų teritorijų skaičiaus.

Seniūnijų pateiktus talkų grafikus, nurodytas datas bei valandas galima rasti interneto svetainėje www.kaunas.lt. Kauniečiai raginamo pasidomėti, kada ir kur jų seniūnijoje vyksta talkos, raginami dalyvauti jose.

Savivaldybės darbuotojai balandžio 8 dieną tvarkė Ąžuolyną: surinko šiukšles, grėbė lapus, remontavo suoliukus. Akcija „Darom 2009“ visoje Lietuvoje vyks balandžio 18 dieną. Jau antrus metus iš eilės rengiama akcija „Darom 2009“ balandžio 18 dieną visus kauniečius kviečia prisijungti prie švaresnės Lietuvos kūrimo. „Darom 2009“ tikslas – ne vien švarinti Lietuvos gamtą, bet ir skatinti ekologinį mąstymą bei pilietinį aktyvumą. Apie tai informaciją teikia akcijos organizatoriai. Tai jaunimo rengiama akcija. Jaunuolės ir jaunuoliai, nelikite abejingi. Įrodykime visiems, kad Lietuvoje, o ypač Kaune bus švaru ir tvarkinga. Kaunas buvo ir bus gražių iniciatyvų miestas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min