Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaunas dalijasi šiukšlėmis?

Šiukšlės Kaune
Šiukšlės Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugelis kauniečių yra pastebėję naująjį Kauno miesto ženklą ir šūkį „Kaunas dalinasi“.

Šarvuotas riteris žvelgia į praeivius iš lauko reklamos stendų, kai juose nebūna tikros apmokėtos reklamos.

Tačiau pasirodo, kad įmonė „Clear Channel Lithuania“, valdanti to paties pavadinimo lauko reklamos tinklą, yra linkusi su miestiečiais dalintis ir savo šiukšlėmis.

Konteineris buvo perpildytas didelio formato suglamžytais reklaminiais plakatais.

Norėdamas išmesti savo surūšiuotas popieriaus atliekas į tam skirtą „Švaros“ konteinerį prie namo Donelaičio g. 10, susiduriau su problema. Konteineris buvo perpildytas didelio formato suglamžytais reklaminiais plakatais, tarp kurių buvo kvietimas į Alinos Orlovos koncertą, „Heineken“ alaus reklama ir jau minėtas besidalinantis Kauno riteris. Tai yra aiškus atliekų tvarkymo nuostatų pažeidimas, nes verslo įmonės turi surinkti savo veikloje susidarančias atliekas, jas išrūšiuoti ir už tai mokėti atliekas tvarkačiai įmonei.

Pastaruoju metu Kaune ir taip mažėja rūšiuotų atliekų konteinerių, o tokios įmonės kaip „Clear Channel Lithuania“ tik dar pablogina situaciją ir taupo kauniečių sąskaita. Žinoma, taip ši įmonė gali pasiūlyti mažesnę reklamos kainą užsakovams. Tačiau toks „važiavimas zuikiu“ kartais gali suveikti priešingai ir sugadinti taip bragiai puoselėjamą prekinių ženklų įvaizdį ir supykdyti potencialius vartotojus.

 

Naujienų galite įkrauti skaitytojų naujienų portale ikrauk.lt, siųsti el. paštu 15min@15min.lt arba parašyti per „Facebook“ paskyrą štai čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min