Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaunas nori išpirkti visas kino teatro „Romuva“ akcijas

Kino teatras „Romuva“
Kaunas.lt nuotr. / Kino teatras „Romuva“
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės tarybos kolegija antradienį nusprendė, kad reikia išpirkti akcijas iš kino teatro „Romuva“ akcininko Ramūno Šalūgos. R.Šalūgai priklauso 15,31 proc. akcijų. Savivaldybei jam pateikė pasiūlymą parduoti jam priklausančias akcijas, o kilusius teisminius ginčus baigti taikos sutartimi.

Akcininko skaičiavimais, šiuo metu jo turimų akcijų bei kompensacijos už nutrauktą sutartį vertė gali siekti 620-670 tūkst. Lt. Mokėjimą siūloma išdėstyti per 2012-2013 metus.

Pasak miesto vadovo Andriaus Kupčinsko, bendrovę kino teatrą „Romuva“ būtų galima pertvarkyti į viešąją įstaigą. Tai leistų gauti lėšų iš Europos sąjungos struktūrinių fondų.

„Padėtis „Romuvoje“ – liūdna. Žmonės dirba beveik už ačiū. Nuolat trūksta lėšų, nors akivaizdu, kad kauniečiai laukia, kada bus atgaivintas senasis „Romuvos“ kino teatras“, – akcijų pirkimui pritaria ir vicemeras Stanislovas Buškevičius.

Gruodžio 29 dienos Tarybos posėdyje bus teikiamas sprendimo projektas, kuriuo administracijai būtų pavesta pradėti derybas dėl galutinės akcijų išpirkimo kainos ir mokėjimo grafiko išdėstymo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min