Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kaunas Photo 2010“ kviečia pažinti meno duetus

Tarptautinį fotomeno festivalį Kaune rengiantys miesto fotografai M.Kavaliauskas (k.) ir Gintaras Česonis (d.) viliasi sulaukti lietuvių susidomėjimo solidžiais „Kaunas Photo“ renginiais.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Tarptautinį fotomeno festivalį Kaune rengiantys miesto fotografai M.Kavaliauskas (k.) ir Gintaras Česonis (d.) viliasi sulaukti lietuvių susidomėjimo solidžiais „Kaunas Photo“ renginiais.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Tarptautinio fotomeno festivalio „Kaunas Photo“ rengėjai pristato septintąjį festivalį, kurio tema – „Duetai ir Dvikovos“.

Rugsėjo 3 – spalio 7 dienomis Kaune vyksiančių renginių svečiai – daugiau nei 200 dalyvių. Tai – fotografai ir parodų kuratoriai, atvykę iš penkių žemynų ir daugiau nei trisdešimties pasaulio šalių. Įspūdingi skaičiai neleidžia abejoti, jog ir pati programa bus išskirtinė.

Duetų bei dvikovų, dualumų, dvilypumų, priešpriešų motyvai – fotografų kūryboje ir kasdienybėje bus juntami festivalio programoje: parodose, fotografijos naktyse, paskaitose, diskusijose ir portfolio peržiūrose. Sakė „Kaunas Photo 2010“ organizatoriai

Penktadienį festivalį pradės paroda galerijoje „Meno parkas“, kurioje lankytojai išvys sutuoktinių menininkų iš Suomijos Petri Nuutineno ir Marja Pirila fotografijos, foto-skulptūrinių instaliacijų ekspoziciją. Pasak festivalio vadovo Mindaugo Kavaliausko, ši paroda „užduos“ dviskaitos toną, o ją tęs pagrindinė paroda „Duetai ir Dvikovos“, kuri jau ruošiama lankytojams, o oficialiai bus atidaryta rugsėjo 9-ąją Nacionalinio M.K.Čiurlionio muziejaus M.Žilinsko dailės galerijoje.

Festivalio naktiniai renginiai startuos Senamiesčio fotografijos naktimi rugsėjo 4-ąją, kuri prasidės Kauno ir Klaipėdos fotografų duetu/dvikova. Po jos kultūros, meno erdvių, kavinių, aikščių ir gatvių ekranai kvies fotografijos mylėtojus žiūrėti Portugalijos ir Brazilijos fotografijos, Kauno ir Kėdainių fotoklubų bei įvairių kitų teminių foto duetų ir dvikovų.

Jau iki šiol „Kaunas Photo“ buvo svarbia kylančių šiuolaikinės fotografijos žvaigždžių scena, tačiau septintasis festivalis bus ne tik kūrėjų ir žiūrovų, bet ir fotografijos talentų ir jų naujų galimybių festivalis.

Šį rudenį Kaune bus surengta pirmoji Lietuvoje tarptautinės Hiustono stiliaus fotografijos portfolio peržiūros. Be to, šiemet pirmąkart paskelbtas konkursas fotografams „Kaunas Photo Star“, kurio nugalėtojui atiteks pagrindinis prizas – personalinė paroda moderniai renovuotoje Kauno fotografijos galerijoje. Šiais renginiai susidomėjo ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių fotomenininkai. Organizatoriai viliasi, jog „Kaunas Photo“ metu jiems pavyks užmegzti naudingas pažintis, nes renginiuose lankysis ne tik daugybė talentingų kūrėjų, bet ir parodų kuratorių iš įvairių pasaulio kampelių. Todėl tikėtina, jog Kaune užsimezgęs bendravimas nuves į ateities projektus.

Išsamią „Kaunas Photo 2010“ programą galima rasti internetiniame festivalio puslapyje www.kaunasfoto.info

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min