Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaunas spaudos veidrodyje: Ką savivaldybės svečiams dovanoja miesto valdžia?

Verslo taurai. Renatos Bartusevičiūtės nuotr.
Kauno rotušėje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dienraštis „Kauno diena“ susidomėjo, kokius suvenyrus miesto svečiams dovanoja miesto vadovai, kurie suvenyrai yra brangiausi. Na, o portalas „Kas vyksta Kaune“ nusprendė pasižvalgyti už miesto ribų ir dėmesį skyrė niūresnei temai – apiplėšimui Kaišiadorių rajone.

Kauno savivaldybė skiria nemažai lėšų įvairiems suvenyrams ir reprezentacijai. „Nuo pernai gegužės iki šių metų balandžio suvenyrams išleista 107 tūkst. litų. Per paskutinį šių metų pusmetį tam išleista 95 tūkst. litų. Pavyzdžiui, vynui skirta 12 tūkst. litų, tiek pat ir saldumynams. Knygoms su Kauno vaizdais ir apie jį – beveik 5 tūkst. litų, – informuoja „Kauno diena“.

„Tai yra miesto prestižo reikalas svečius ir delegacijas priimti taip, kad jie iš Kauno parsivežtų geriausių įspūdžių. Neatskiriama to dalis yra suvenyrai", – įsitikinęs Kauno savivaldybės Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vedėjas Raimundas Šmitas.

Vienas iš brangesnių savivaldybės suvenyrų – stumbro statulėlė ant ąžuolinio pagrindo. Prie jo dar tvirtinama plokštelė, kurioje išraižoma, kokia proga dovanojama.

Vienas iš brangesnių savivaldybės suvenyrų – stumbro statulėlė ant ąžuolinio pagrindo. Prie jo dar tvirtinama plokštelė, kurioje išraižoma, kokia proga dovanojama.

„Tai yra brangaus metalo liejinys, apdirbtas rankomis. Kaina – apie 450 litų", – įvardijo R.Šmitas. Tokį stumbrą savivaldybė vežasi, pavyzdžiui, į įvairius kitų savivaldų jubiliejus, taip pat teikia nusipelniusiems verslo atstovams.

Laukiant itin garbingų asmenų ar delegacijos itin svarbia proga imama ieškoti išskirtinių vienetinių suvenyrų. „Kartais dovanojame paveikslą, skulptūrą ar gintarinį dirbinį. Kainos būna nuo 600 iki 2–3 tūkst. litų", – apibendrino R.Šmitas.

Tuo tarpu portalas „Kas vyksta Kaune“ domėjosi ne elito dovanėlėmis, o padugnėmis, kurie dėl alaus butelio sumušė moterį. „Policijos ataskaitoje minima, jog spalio 20 d. apie 21.30 val. Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, Žaslių gatvėje, du nepažįstami asmenys užpuolė pilietę (gimusią 1959 m.). Vienas iš jų kumščiu sudavė moteriai į veidą. Tuo tarpu kitas užpuolikas iš rankų išplėšė maišelį, kuriame buvo du buteliai alaus. Padaryta 5,98 Lt žala. Nors padaryta žala nedidelė, tačiau, pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 180 str. 1 d., nusikalstamą veiką padariusiesiems asmenims gresia iki 6 metų laisvės atėmimo“, – pastebi „Kas vyksta Kaune“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min