Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaunas sulauks logistikos centro

Viliamasi, kad Kauno prieigose įkurtas viešasis logistikos centras ženkliai prisidėtų prie regiono ekonomikos stiprinimo.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Viliamasi, kad Kauno prieigose įkurtas viešasis logistikos centras ženkliai prisidėtų prie regiono ekonomikos stiprinimo.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno viešasis logistikos centras bus steigiamas Karmėlavoje. Artimiausiame Vyriausybės pasitarime bus svarstoma dėl nacionalinės svarbos objekto statuso suteikimo šiam centrui.

Trečiadienį su ministru pirmininku Andriumi Kubiliumi ir susisiekimo ministru Eligijumi Masiuliu susitikę Kauno miesto, rajono ir apskrities valdžios atstovai galutinai sutarė dėl Kauno viešojo logistikos centro steigimo Karmėlavoje. Kaip pažymėjo premjeras A.Kubilius, reikia „nebetrypčioti vietoje, o kuo skubiau priimti politinį sprendimą ir judėti į priekį“.

Ekspertai rekomenduoja būsimą centrą kurti Karmėlavoje, o ne Mauručiuose.Kauno apskrities viršininkė Ona Balžekienė pristatė konsultantų išvadas dėl logistikos centro steigimo vietos. Ekspertai rekomenduoja būsimą centrą kurti Karmėlavoje, o ne Mauručiuose.

Kaip privalumai, buvo įvardyti šalia esanti Kauno laisvoji ekonominė zona, tarptautinis oro uostas, Palemono geležinkelių krovinių perkrovimo stotis, vietos bendruomenės pritarimas, palyginti su kita siūloma vieta žemesnė žemės kaina, natūraliai besiformuojanti verslo koncentracija, intensyvūs transporto srautai ir kitos aplinkybės. Apskrities viršininkės teigimu, jau yra rastas būdas, kaip išspręsti ir vieną aplinkosauginę problemą.

„Vietoje planuojamo iškirsti 50–60 hektarų ketvirtos kategorijos miško kitoje nemiškingoje vietoje numatėme atsodinti net 300 hektarų miško“, – premjerui sakė O.Balžekienė.

Pasiūlymui steigti Kauno viešąjį logistikos centrą Karmėlavoje vienbalsiai pritarė ir Kauno meras Andrius Kupčinskas, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai. Posėdžio dalyviai vienbalsiai pritarė siūlymui steigti Kauno viešąjį logistikos centrą Karmėlavoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min