Tiesiogiai
2009-11-16 11:00

Kaune apdegė Katalikų evangelizacijos centras

Šeštadienio naktį A.Jakšto gatvėje nuo gaisro nukentėjo Katalikų evangelizacijos centras.
Kryželis
Kryželis / Kęstučio Vanago/BFL nuotr.

Kaip įtariama, dėl neatsargaus žmogaus elgesio viename kambaryje išdegė grindys ir aprūko sienos. Laimei, ugnis buvo laiku pastebėta ir greitai užgesinta. Žmonės nenukentėjo.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą