Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune atidaryta moderniausia IKI parduotuvė mieste

IKI_Topolis_9
IKI_Topolis_9
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien, gruodžio 16 d., „Topolio“ prekybos centre atidaryta moderniausia IKI parduotuvė Kauno mieste. Tai pirmoji naujojo IKI standarto parduotuvė Kaune, kurios rekonstrukcijai ir įrengimui bendrovė investavo daugiau nei 5,2 mln. litų. Iš viso prekybos tinklas IKI šiais metais Kaune į naujas parduotuves ir jau veikiančių parduotuvių atnaujinimą investavo 10 mln. litų.

„IKI Topolio“ parduotuvė yra dar vienas mūsų prekybos tinklo žingsnis, siekiant tapti geriausia maisto prekių parduotuve. Čia kasdien greitai ir patogiai apsipirks apie 3500 pirkėjų, kurie parduotuvėje ras ne tik modernų dizainą bei įrangą, bet ir šviežius IKI konditerijos gaminius, atkeliaujančius tiesiai iš parduotuvės kepyklos, bei didelę ir patogią savitarnos salę“, – teigia prekybos tinklo IKI generalinis direktorius Marcelis Harasztis.

Naujoji IKI Kaune įrengta sename sovietiniame pastate, buvusiame prekybos centre „Topolis“. Pastatas visiškai rekonstruotas ir pritaikytas patogiai bei greitai apsipirkti. Parduotuvėje įrengta moderni kepykla, energiją taupančios šildymo ir vėdinimo sistemos, didelė savitarnos salė. „Topolio“ IKI pirkėjams siūlys platesnį prekių asortimentą, gurmaniško ir sveiko maisto bei IKI virėjų paruoštų patiekalų.

Pasak generalinio direktoriaus, per šiuos metus IKI tinklas išsiplėtė 8-iomis naujomis parduotuvėmis. Kaune praėjusią savaitę buvo atidaryta dar viena IKI parduotuvė – Ramučiuose. Iš viso į prekybos tinklo IKI plėtrą ir atsinaujinimą per penkerius metus planuojama investuoti apie 600 milijonų litų. Šios investicijos bus skirtos naujų parduotuvių kūrimui, rekonstrukcijoms, naujausios ir moderniausios įrangos diegimui, taip pat naujų darbo vietų kūrimui.

Atidarius naujas parduotuves, prekybos tinklas IKI Vilniuje ir Kaune įdarbins 112 naujų darbuotojų. Iš viso per šiuos metus IKI sukūrė apie 250 naujų darbo vietų, o lojaliems IKI darbuotojams sudarė sąlygas kilti karjeros laiptais. Planuojama, kad ir kitais metais prekybos tinklo darbuotojų skaičius didės – parduotuvės pasipildys dar 300 naujų darbuotojų.

„Kitais metais prekybos tinklas IKI išsiplės iki 240 prekybos taškų. Galimybė daugiau investuoti į prekybos tinklą, o kartu ir didinti darbo vietų skaičių bei pakelti darbuotojų atlyginimus, atsirado iš sunkmečiu sukauptos patirties ir vykdytų permainų, kurios leidžia mums dirbti greičiau ir efektyviau. 2011 metais viso buvo atidarytos 8 naujos parduotuvės, o 24-ios rekonstruotos. Panašios investicijos planuojamos ir 2012 metams – bus atidarytos dar 11, o rekonstruoti 22 prekybos taškai“, – sako M. Harasztis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min