Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2010 04 10

Kaune atidarytas pirmasis Lietuvoje bagažinių turgus (nuotraukos)

Šeštadienį į Kaune esantį prekybos miestelį „Urmas“ rinkosi visi, kurie turi nereikalingų, nenaudojamų daiktų. Čia atidarytame pirmajame bagažinių turguje jie galėjo savo daiktus parduoti arba išmainyti juos į kitus, labiau reikalingus.
Turgelis
Turgelis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rizikingą turgaus idėją įgyvendinę kauniečiai trynė iš džiaugsmo rankas – nors oras buvo nekoks, pardavėjų ir pirkėjų susirinko užtektinai. Apie tai, kad idėja gera ir žmonėms patinka, organizatoriai sakė žinoję jau anksčiau: ne vienas susidomėjęs skambino ir tikslinosi, ar tikrai turgus veiks ir nėra balandžio 1-osios pokštas.

„Žmonės skambina, rašo elektroninius laiškus, teiraujasi įvairių smulkmenų dėl prekybos sąlygų. Interneto forumuose ir socialiniame tinkle „Facebook“ vyksta diskusijos, dalinamasi informacija apie parduoti ar pirkti ketinamus daiktus. Akivaizdu, kad mūsų šalyje tokio turgaus labai trūko. Džiaugiamės, kad galėsime žmonėms padėti“, – sakė renginio organizatorius Jonas Plenta.

Dauguma ketinančiųjų atvykti į renginį jau žino, ką parduos ir ko ieškos turguje. Pasak J.Plentos, poreikiai patys įvairiausi: nuo narvelio žiurkėnui iki naudotų padangų: „Didelė dalis dalyvių tikisi čia rasti įvairių interjero detalių, papuošalų, sendaikčių, knygų. Kiti ieškos ar patys parduos drabužių, naudotos buitinės technikos, namų apyvokos daiktų“.

Turgaus atidaryme be bagažinėse išdėliotų prekių lankytojai galėjo išvysti ir specialią programą: savo pasirodymą padovanojo riedlentininkai, akis paganyti buvo galima į išskirtinį bagažinių turgaus simbolį, specialiai dekoruotą „zaporožietį“.

Bagažinių turgaus organizatoriai į savo renginius planuoja kviestis ir žinomus žmones. Idėja taip atsikratyti nereikalingų daiktų ir už juos gauti pinigų arba naujų, reikalingų daiktų, susidomėjo Daina Bilevičiūtė, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė ir Natalija Zvonkė.

Planuojama, kad bagažinių turgūs bus rengiami nuo balandžio iki spalio. Prekyba vyks kiekvieno mėnesio antrą šeštadienį automobilių aikštelėje, esančioje „Urmo“ teritorijoje, prie Rytinės galerijos. Už prekybos vietą prekiautojams mokėti nereikės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais