Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 25d. 10:09

Kaune atsiras daugiau greitį mažinančių kalnelių

Šią savaitę Aukštaičių ir P.Višinskio gatvių sankryžoje įvyko dvi techninės avarijos. Nuotraukoje - vienas jų.
Lietuvos "Caritas" darbuotojų nuotr. / Po ilgų prašymų Aukštaičių ir P.Višinskio gatvių sankryžoje bus įrengtas greitį mažinantis kalnelis.

Atsižvelgdami į kauniečių prašymus, Kauno miesto savivaldybės Eismo saugumo komisijos nariai nusprendė įvairiose miesto vietose įrengti papildomus greitį mažinančius kalnelius, taip pat kitas eismo saugumą didinančias priemones.

Komisijos nariai patenkino Kauno aklųjų ir silpnaregių centro prašymą ir įrengs apsauginę tvorelę tarp Taikos prospekto 2 ir 4A namų esančiame pravažiavime. Savo prašymą centro nariai motyvavo tuo, kad šiame ruože yra aklųjų ir silpnaregių gyvenamieji namai, o čia statomi automobiliai kelia jiems daug nepatogumų.

Taip pat buvo nuspręsta įrengti kalnelius prieš P.Višinskio ir Aukštaičių bei Aukštaičių ir Aušros gatvių sankryžas. Nors prieš P.Višinskio ir Aukštaičių sankryžą yra pastatytas ženklas „Stop“,  vairuotojai ne visada jį pamato ir nesustoja, todėl čia įvyksta daug skaudžių avarijų. Apie tai 15min.lt rašė spalio pradžioje.

Papildomas ženklas „Stop“ bus pastatytas Aukštaičių ir Aušros gatvių sankryžoje. Tikimasi, kad įrengus kalnelius vairuotojai sumažins automobilių greitį ir pastebės ženklą „Stop“.

Greitį mažinantys kalneliai bus įrengti ir prieš Romuvos bei Zūbiškių gatvių sankryžą, ties Romuvos gatvės 75-uoju namu. O kitų mokslo metų pradžioje tokie kalneliai turės atsirasti ir prie Kauno J. irP.Vileišių vidurinės mokyklos. Savaitės pradžioje posėdžiaudama Eismo saugumo komisija nagrinėjo ir Aleksoto rytinės dalies prie Svirbygalos gatvės privačių gyvenamųjų namų gyventojų prašymą įrengti kelio ženklą „Motorinio transporto eismas draudžiamas“. Šiuo metu prie Aleksoto turgaus esančioje aikštelėje, kur turėtų būti statomi automobiliai, prekiaujama įvairia produkcija ir dažniausiai tai daroma be reikiamų leidimų. Posėdyje buvo nuspręsta į pagalbą pasitelkti Aleksoto seniūnę bei savivaldybės Viešosios tvarkos tarnybą. Tuo metu Petrašiūnų seniūnijos prašymu nuspręsta riboti transporto eismą Energetikų gatvės pabaigoje, siekiant apsaugoti ornitologinio draustinio zoną ir užtikrinti ekologišką aplinką.

Temos: 1 Kas vyksta Kaune
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min