Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune baus kelių erelius

policijos masina1
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Policijos mašina
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno policija rado išeitį, kaip nubausti visus M.K.Čiurlionio gatve važinėjančius kelių erelius. Prie geležinkelio stoties nuo šiol nuolat patruliuos policijos automobilis be skiriamųjų ženklų. Pareigūnai vienu metu galės užfiksuoti neribotą pažeidėjų skaičių.

„Nuolat sulaukiame iš gyventojų skundų, kad M.K.Čiurlionio gatve važiuojantys automobiliai nesilaiko saugaus greičio. Šioje gatvėje greitis ribojamas iki 50 km/val., tačiau vairuotojai nuo Europos prospekto atvažiuoja 60–70 km/val. greičiu. Mūsų patruliai tiesiog nespėja gaudyti visų pažeidėjų“, – „15min“ pasakojo Kauno apskrities VPK Patrulių rinktinės vadas Danas Česnauskas.

Kauno policija, norėdama išspręsti šią bėdą, nusprendė nebestabdyti pažeidėjų, o šioje gatvėje palikti patruliuojančią mašiną, kuri yra aprūpinta naujausia ir moderniausia technika. Ji leidžia vienu metu užfiksuoti visų mašinų, judančių M.K.Čiurlionio gatve, greitį.

Specialia greičio matavimo įranga apginkluotas automobilis „VW Caddy“ pro galinį langą fiksuoja greitį viršijančius automobilius ir pažeidėjų nuotraukas siunčia į duomenų centrą. Vėliau greitį viršijusio automobilio savininkas gauna baudą raginantį susimokėti laišką.

„Šis automobilis gali užfiksuoti net ir 10–12 automobilių greičius. Be to, išvengsime nereikalingų kliūčių kelyje, nes nebereikės stabdyti automobilių“, – teigė D.Česnauskas.

Šioje gatvėje yra ir daugiau problemų. Gyventojai pamiršta, kad prie Geležinkelio stoties panaikinta pėsčiųjų perėja, ir vis tiek eina važiuojamąja kelio dalimi.

„Šioje vietoje kiekvienais metais įvyksta kelios įskaitinės avarijos, kurių metu žūsta pėstieji. Žinoma, dėl to kalti ne tik pėstieji, bet ir greitį viršijantys vairuotojai“, – pasakojo Patrulių rinktinės vadas D.Česnauskas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min