Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune būsimieji apsaugos darbuotojai laikė kvalifikacinį praktikos egzaminą

Praktinio egzamino akimirka
Nuotr. iš Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro archyvo / Praktinio egzamino akimirka.
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusį penktadienį Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre apsaugos darbuotojo mokymo programoje besimokantys mokiniai laikė svarbų kvalifikacinį praktikos egzaminą. Jo metu apsaugininkai turėjo įrodyti, ko yra verti.

Egzamino metu buvo patikrintos mokinių žinios ir praktiniai sugebėjimai. Apsaugininkai turėjo pademonstruoti, kaip sugeba saugoti asmenis, patalpas, teritorijas ir jose esantį turtą. Patikrinti ir gebėjimai užtikrinant masinių renginių saugumą, veiksmus derinant su policijos ir specialiųjų tarnybų pareigūnais. Būsimieji apsaugininkai taip pat turi mokėti naudoti fizinius kovos veiksmus, specialiąsias priemones, šaunamuosius ginklus, užtikrinti saugų turto pervežimą bei teikti pagalbą ekstremaliųjų situacijų atvejais.

Būsimuosius apsaugininkus šios profesijos paslapčių mokė tikri savo srities žinovai. Tarp jų – ir Olegas Sitnikovas, Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacijos prezidentas, kurio iniciatyva Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre buvo pradėti rengti kvalifikuoti apsaugos darbuotojai.

Šiemet mokslus centre baigiantys apsaugininkai galės didžiuotis jų kvalifikaciją, kompetencijas bei įgūdžius liudijančiais Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministerijos išduodamais profesinio mokymo diplomais, kurie bus įteikti birželio 16 dieną. Įvairiose saugos firmose dirbantiems apsaugininkams diplomas taps ne tik geriausiu jų profesionalumo įrodymu, bet ir padės išlikti bei sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje.

Besimokantiems apsaugos darbuotojo mokymo programoje taip pat sudaryta galimybė įgyti tarptautinius europinius Tarptautinės švietimo asociacijos (International Education Society, sutrumpintai – IES) sertifikatus, kurie gali būti išversti į įvairias kalbas. Tai paliudija, kad ši mokymo programa yra stipri ir atitinka šiuolaikinius tarptautinius reikalavimus.

Šiemet apsaugos darbuotojo mokymo programą baigė apsaugininkai iš šių saugos firmų: UAB „Jungtis“, UAB „Likurgas“, UAB „Helisota“, UAB „Eurocash1“, UAB „Sankcija“, UAB „Saugva“, UAB „Rimi Lietuva“, UAB „Budrus sakalas“, UAB „Aldigus“, UAB „Kauno aikštelė“, UAB „Sanitex“. Jie pirmieji Lietuvoje taps kvalifikuotais apsaugos darbuotojais.

Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras informuoja, jog priėmimas mokytis apsaugos darbuotojų mokymo programoje vyks visą vasarą, tad visi trokštantys įgyti kvalifikaciją kviečiami atvykti į centrą su reikalingais dokumentais. Reikalavimai šią specialybę įgijusiems žmonėms ateityje tik augs, tad didesnės perspektyvos atsivers tiems, kurie turės pripažintą kvalifikaciją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min