Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaune didėja bedarbių skaičius

Šalmas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Šalmas
Šaltinis: verslosavaite.lt
0
A A

Kauno darbo birža gavo „Panemunės butų ūkis“ ir „Santakos butų ūkis“ įmonių pranešimus apie ketinimą atleisti beveik 200 savo darbuotojų, kurie anksčiau prižiūrėjo Kaune daugiabučių kiemus.

Nuo kovo 1 dienos, mokestis už kiemų valymą nebus renkamas, kol nebus parengti teritorijų prie daugiabučių namų detalieji planai, nes tik parengus planus paaiškėja teritorijų ribos. Iki šiol kiemus ir žalias vejas šalia daugiabučių tvarkę kiemsargiai bus atleisti.

Akivaizdu, kad kai kurių miestiečių nenoras mokėti už švarią aplinką padarė meškos paslaugą visam miestui. Visoje šalyje, esant blogai ekonominei situacijai, papildomi bedarbiai Kauno mieste sukels didesnę socialinę įtampą, o daugiabučių gyventojai turės gyventi matydami po langais stūksančias šiukšlių krūvas.

Šiuo metu Kauno mieste yra maždaug 5100 daugiabučių namų. Tik apie pusę tūkstančio namų turi patvirtintus detaliuosius planus. Detaliuosius planus dažniausiai pasitvirtinę gyventojai, kurie įkūrę bendrijas.

Kasmet savivaldybė detaliesiems planams rengti skiria apie 4-5 mln. litų.

Vasario 26-ąją Kauno miesto savivaldybės taryba turėtų patvirtinti miesto biudžetą. Tik paaiškėjus, kiek lėšų bus skirta daugiabučių kiemams tvarkyti, Kauno miesto savivaldybė galės skelbti konkursą ir ieškoti rangovų, kurie imtųsi tvarkyti visų miesto daugiabučių teritorijas.

verslosavaite.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min